Alnatura Bio tyčinka mandle-med, 40 g
Ideální na svačinu
40,00 Kč
(1 000,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Alnatura
Bio tyčinka mandle-med
Ideální na svačinu
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio mandlová tyčinka
Rozdělené na kousky ideální do úst
70,00 Kč(933,33 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka ovocný salát
Ovocná tyčinka na svačinu
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka s lesním ovocem
Perfektní na cesty
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio banánová tyčinka
Tyčinka pro fanoušky banánů
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka granátové jablko-hrozno
Ideální na svačinu
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio kokosová tyčinka
S mletou bourbon vanilkou
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka mandle-brusinka
Harmonické vrstvy ukryté mezi oplatkami
60,00 Kč(800,00 Kč / kg)
Vlastnosti
- jemná sladkost díky medu
- bio kvalita
- ideální na cesty
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio mandlovo-medová tyčinka je ideální pro všechny milovníky marcipánu. Spojení mandlí a medu je opravdovým potěšením pro chuťové buňky. Tyčinka se skvěle hodí jako svačina nebo na cesty, protože oplatka kolem ní chrání před lepkavými prsty.
| Produkt č. | MM-120419 |
|---|---|
| Obsah: | 40 g |
| EAN: | 42096184 |
| Výrobce č. | 120419 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1938 / 463 kj / kcal |
| tuk | 27 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,7 g |
| sacharidy | 39 g |
| z toho cukr | 36 g |
| vláknina | 5,8 g |
| bílkoviny | 13 g |
| sůl | 0,13 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|