Možnosti platby

Česká republika: platba předem

Po zadání objednávky můžete snadno převést fakturovanou částku na náš účet. Vaše objednávka bude odeslána po přijetí platby.

Ihned po dokončení objednávky obdržíte potvrzení e-mailem, ve kterém naleznete požadované bankovní údaje. Jako účel platby nezapomeňte zadat číslo objednávky, jinak nebudeme schopni Vaši platbu přiřadit. Jakmile platbu obdržíme, bude Vaše objednávka zpracována. Převod trvá zpravidla mezi 2 až 5 pracovními dny.

Ihned po obdržení platby Vás budeme informovat o termínu dodání. Neposílejte prosím potvrzení o provedené platbě, doručení zboží to neurychlí.

Pro převod použijte následující bankovní údaje:

Bankovní údaje: Česká republika
Majitel účtu:niceshops GmbH
IBAN:CZ75 5500 0000 0050 8013 9899
BIC:RZBCCZPP
Číslo účtu:5080139899
Kód banky5500
Název banky:Raiffeisenbank a.s.
Adresa banky:Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4

Důležité: Jako účel platby zadejte prosím číslo objednávky. V případě, že je číslo objednávky příliš dlouhé a nelze zadat do pole variabilní symbol, uveďte jej prosím do zprávy pro příjemce či poznámky k platbě.

Informace o převodu:
Převod prostřednictvím SEPA probíhá v rámci tuzemského bankovního převodu. Kupující i prodávající odpovídají za bankovní poplatky ve své zemi.

U objednávek ze zemí, které nejsou součástí Evropské unie, mohou vzniknout dodatečné bankovní poplatky.

Kreditní karta

U nás můžete snadno platit kreditní kartou. Přijímáme karty VISA, Mastercard. Při platbě kreditní kartou bude fakturovaná částka okamžitě odečtena po dokončení objednávky. K tomu dochází bez ohledu na dostupnost produktů.

Údaje o kreditní kartě nebudou v našem systému uloženy a budou přenášeny v šifrované podobě. Transakce jsou šifrovány pomocí SSL - nejvyššího dostupného bezpečnostního standardu, který zajišťuje bezpečný nákup. Více informací naleznete zde.

Co je 3D Secure kód?

3-D-Secure je proces, který zaručuje další zabezpečení online nákupů a zabraňuje neoprávněnému použití Vaší kreditní karty.

Náš systém pracuje s Verified by Visa a MasterCard SecureCode.

Po zadání údajů o kreditní kartě do našeho systému se zobrazí okno, kde budete požádáni o bezpečnostní kód. Ten bude po zadání autorizován bankou, u které je Vaše karta zaregistrována. Kód 3DS poskytuje banka při prvním přijetí kreditní karty. Pokud jste kód ztratili, kontaktujte prosím svou banku. Původní kód lze kdykoliv změnit.

Pokud jste tuto funkci nezaregistrovali, musíte jí nejprve aktivovat. To lze provést během procesu platby nebo na webových stránkách Visa a MasterCard.

Po nastavení této funkce bude bezpečnostní kód používán pro všechny online transakce. Stále více online obchodů se na tento postup spoléhá v zájmu bezpečnosti svých zákazníků.

Další informace naleznete také na následujících webových stránkách:

Jsou údaje o kreditní kartě ukládány?

Kreditní karty můžete uložit na svůj zákaznický účet.

POZOR: to neznamená, že údaje o kreditní kartě automaticky ukládáme. Údaje jsou šifrovány a předávány poskytovateli, respektive Vaší bance. Ta nám poté poskytne kód, který je propojen s Vaším účtem. Tento kód pak bude uložen v našem systému.

Vaše kreditní karta je také spojena s uvedenou adresou. To znamená, že při odeslání objednávek na zadanou adresu nemusí být kreditní karta znovu ověřena, protože ověřovací číslo je již k dispozici.

Pokud se rozhodnete pro zaslání zásilky na jinou adresu, budete vyzváni k opětovnému ověření údajů o kreditní kartě, jinak nebude možné zásilky na jinou adresu odeslat.

Klarna

Klarna je švédská společnost, která nabízí platební a finanční služby. Kromě široké škály platebních možností Vám Klarna díky svým vysokým bezpečnostním standardům nabízí i bezstarostné nakupování.

Více informací o možnostech platby najdete na domovské stránce Klarna.

Vaše výhody s Klarna

  • různé platební metody;
  • vysoké bezpečnostní standardy;
  • ochrana proti podvodům;
  • žádné dodatečné náklady.

Klarna Vám nabízí jednoduchou a bezpečnou platbu, která Vám zaručí příjemný zážitek z nakupování. Největší výhodou je však jistě flexibilita, kterou Klarna nabízí díky různým možnostem platby.

Informace k platbě

Jakmile bude Vaše objednávka odeslána, obdržíte od společnosti Klarna veškeré informace o platbě prostřednictvím e-mailu. Případně si můžete stáhnout aplikaci Klarna a získat tak přehled o všech svých platbách.

Nepřevádějte prosím dlužnou částku na účet niceshops GmbH.

Nemáme přehled o tom, jaké pohledávky vůči Vám společnost Klarna má, protože tyto informace podléhají ochraně osobních údajů. V případě jakýchkoliv dotazů doporučujeme kontaktovat přímo zákaznický servis společnosti Klarna.

Poznámka: datum splatnosti faktury společnosti Klarna je nezávislé na naší 30denní lhůtě pro vrácení zboží.

Trustly

Trustly je rychlá a bezpečná online platební metoda, která umožňuje platit přímo z Vašeho bankovního účtu. Díky Trustly můžete nakupovat online, aniž byste museli sdělovat údaje o své kreditní kartě nebo osobní údaje, což je velká výhoda. Trustly používá nejnovější bezpečnostní opatření, která zajišťují ochranu Vašich transakcí.

Během procesu platby si můžete vybrat svůj účet v internetovém bankovnictví a provést platbu v reálném čase. Částka bude stržena ihned po zadání objednávky.

Vaše výhody s Trustly

  • nepotřebujete kreditní karty ani jiné platební metody;
  • vysoké bezpečnostní standardy;
  • žádné dodatečné náklady.

Souhrnně řečeno, Trustly nabízí spolehlivou, bezpečnou a uživatelsky přívětivou platební metodu a umožňuje rychlé a nekomplikované platby.

Apple Pay

Apple Pay je platební metoda vyvinutá společností Apple. Jako uživatel produktu Apple můžete do aplikace Apple Wallet přidat svou kreditní nebo debetní kartu nebo jiné platební zdroje.

Výhodou placení prostřednictvím Apple Pay je, že se při transakci nepřenáší skutečné číslo karty, ale šifrovaný kód. Díky tomu je platba bezpečná.

Při platbě pomocí Apple Pay je částka převedena okamžitě. To znamená, že objednávka může být zpracována rychleji a brzy dorazí k Vám domů.