O e-shopu Piccantino

Naše srdce bije pro požitek!

Jídlo, nápoje a koření z celého světa jsou naší vášní. Rozhodně v tom nejsme sami. Možná Vás zajímá, čím se lišíme od ostatních společností?

Široká nabídka pro každou chuť

Vždy hledáte ty nejlepší lahůdky, nejnovější trendy a kulinářskou klasiku? Pak jste na správném místě! Bio a kvalita Demeter jsou pro nás stejně důležité jako alternativní způsoby stravování a regionální speciality. Najděte své oblíbené výrobky a zároveň se nechte překvapit novými značkami, skvělými chutěmi a exotickými ingrediencemi.

Férový nákup a prodej
Výběru našich dodavatelů přikládáme mimořádný význam a náš sortiment překlenuje propast mezi malými regionálními výrobci a známými mezinárodními značkami. Dbáme na to, aby naši dodavatelé nabízeli férové ceny, ale aby také sami dostávali spravedlivě zaplaceno a aby jim byla plně uhrazena přidaná hodnota.

Žijeme udržitelností
Jídlo máme příliš rádi na to, abychom ho vyhazovali. V naší firemní kuchyni niceshops se zboží, které nemůžeme prodat před datem spotřeby, mění v kulinářské lahůdky. A co se zde nedá zužitkovat, rozdáváme našim kolegům a kolegyním. Takže si můžete být jisti, že u nás nic nepřijde nazmar.

Apropos podniková jídelna: Náš tým kuchařů nás každý den rozmazluje čerstvě připravenými snídaněmi a obědy. Velmi důležitá je zde také udržitelnost a regionálnost. Pouze zlomek zpracovaných potravin (max. 2,5 % hmotnosti produkce) končí na kompostu. Používáme především bio zeleninu. Část zeleniny odebíráme regionálně z projektu sociálního zaměstnávání myAcker plus, který provozuje společnost LebensGroß GmbH. Čerstvé bylinky a lesní plody rostou na naší vlastní firemní zahradě - k velké radosti našich včel, které nám za množství kvetoucích rostlin děkují chutným medem.

Nejlepší služby pro ty nejlepší zákazníky
Chceme, aby se našim zákazníkům dostaly nejen ty nejlepší potraviny, ale i ten nejlepší zákaznický servis. To zahrnuje nekomplikovaný proces objednávání, bezpečné způsoby platby a rychlé doručení. A i poté, co obdržíte své zboží, Vám naše přátelská a kompetentní zákaznická podpora ráda zodpoví všechny Vaše dotazy.