Blog

Trendy v oblasti potravin 2023 Trendy v oblasti potravin 2023

Co se letos v našich kuchyních vaří, škvaří a dusí? Odkazujeme na Food Report 2023 od Hanni Rützlers a shrnujeme jej. Pro vědomější stravování se!

Recept na polský vánoční perník

O Vánocích je v Polsku perník nepostradatelný. Tuto pochoutku z perníkového těsta, s kořeněnou vůní a lahodnou intenzivní chutí, najdete téměř v každé polské domácnosti. Podle tohoto receptu si můžete snadno připravit polskou verzi perníčků.

Čtyři recepty podzimní kuchyně Čtyři recepty podzimní kuchyně

S lahodnými gurmánskými kořenícími směsmi od společnosti Herbaria jste na podzim dokonale vybaveni. Pro potěšení Vašich chuťových pohárků uvádíme čtyři lahodné recepty.

Den skořicových šneků! Den skořicových šneků!

Fika! Pravděpodobně pojem, který si většina lidí spojuje se Švédskem. A co nesmí chybět u kávy ve Švédsku? Správně: skořicoví šneci! 4. října slaví Švédové Kanebullens dag - Den skořicových šneků.

Street Food z Izraele

Máte chuť na Street Food? S tímto lehkým bezmasým receptem z Izraele můžete sobě i svým blízkým v horkých dnech a tropických nocích dopřát lahodný sabich (druh pizzy).

Mošt: novinka v Piccantino Mošt: novinka v Piccantino

Zbrusu nový přírůstek do sortimentu Piccantino: mošt. Využili jsme příležitosti a podívali se na tento nápoj blíže. Mošt má dlouhou historii a v posledních letech je stále důležitější jeho kvalita.