Dárkové balíčky

Chcete potěšit někoho blízkého individuálním dárkem na míru?

Sestavíme pro Vás dárkový balíček dle Vašich individuálních přání s produkty nejvyšší kvality. Najdete zde typické rakouské speciality, oceňovanou klasiku i skutečné rarity z celého světa.

Rádi Vám dodáme sady z našeho sortimentu, které jste si sami sestavili nebo které jsou již připraveny k dodání ve Vámi zvoleném termínu. Ať už jako vánoční dárek, nebo k Velikonocům, narozeninám či výročí. Naše kulinářská překvapení potěší jednoduše vždy!

Naše dárkové balení:
Vyberte si z našich různých dárkových balíčků. Od elegantních skládacích krabic s lesklým vzhledem přes obaly z vlnité lepenky s průhledy až po tmavé skládací krabice s magnetickým uzávěrem. Výrobky jsou krásně zabaleny do vybraného dárkového balení Sizzle Pak. Pro optimální ochranu výrobků se používá vlnitá lepenka. Obvykle používáme Sizzle Pak v přírodní barvě, ale za příplatek Vám rádi zajistíme i barvu barvu.

Přeprava:
Rádi se za Vás postaráme o přepravu. Doručujeme - v závislosti na velikosti objednávky - prostřednictvím našich přepravních partnerů v termínu, který si vyberete. Náklady na dopravu se vypočítávají podle velikosti objednávky.

Jste podnikatel a hledáte vhodný dárek pro zákazníky, obchodní partnery nebo zaměstnance? Žádný problém! Nabízíme rovněž individuální řešení přesně podle Vašich přání a požadavků.

Abychom Vám mohli poskytnout nabídku na míru, vyplňte prosím náš poptávkový formulář pro dárkové balíčky!

Žádost o dárkové balíčky

Vaše požadované balíčky

Zadáním svých údajů prohlašujete, že souhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobních údajů z internetového obchodu www.piccantino.cz.