Alnatura Bio banánová tyčinka, 40 g
Tyčinka pro fanoušky banánů
40,00 Kč
(1 000,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Alnatura
Bio tyčinka mandle-med
Ideální na svačinu
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio mandlová tyčinka
Rozdělené na kousky ideální do úst
70,00 Kč(933,33 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka ovocný salát
Ovocná tyčinka na svačinu
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka s lesním ovocem
Perfektní na cesty
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio banánová tyčinka
Tyčinka pro fanoušky banánů
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka granátové jablko-hrozno
Ideální na svačinu
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio kokosová tyčinka
S mletou bourbon vanilkou
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka mandle-brusinka
Harmonické vrstvy ukryté mezi oplatkami
60,00 Kč(800,00 Kč / kg)
Vlastnosti
- ovocně sladká
- bio kvalita
- ideální na cesty
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio banánová tyčinka zaujme svou aromatickou chutí. Je zjemněná mandlemi a medem. Tyčinka se skvěle hodí jako svačinka nebo na cesty, protože oplatka kolem ní chrání před lepkavými prsty.
| Produkt č. | MM-120432 |
|---|---|
| Obsah: | 40 g |
| EAN: | 42096214 |
| Výrobce č. | 120432 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | A - lepek , H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1691 / 404 kj / kcal |
| tuk | 17 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,5 g |
| sacharidy | 52 g |
| z toho cukr | 46 g |
| vláknina | 5,6 g |
| bílkoviny | 8 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|