Alnatura Bio ovocná tyčinka granátové jablko-hrozno, 75 g
Ideální na svačinu
60,00 Kč
(800,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Alnatura
Bio tyčinka mandle-med
Ideální na svačinu
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio mandlová tyčinka
Rozdělené na kousky ideální do úst
70,00 Kč(933,33 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka ovocný salát
Ovocná tyčinka na svačinu
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka s lesním ovocem
Perfektní na cesty
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio banánová tyčinka
Tyčinka pro fanoušky banánů
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka granátové jablko-hrozno
Ideální na svačinu
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio kokosová tyčinka
S mletou bourbon vanilkou
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka mandle-brusinka
Harmonické vrstvy ukryté mezi oplatkami
60,00 Kč(800,00 Kč / kg)
Vlastnosti
- aromaticky ovocné
- bio kvalita
- porcované na sousta
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio ovocná tyčinka Granátové jablko-Hrozny spojuje chuť červených hroznů, granátového jablka, černého rybízu a jablek. Placka je již rozdělená na kousky velikosti sousta. Skvěle se hodí jako svačinka nebo na cesty, protože oplatka kolem ní chrání před lepivými prsty.
| Produkt č. | MM-138116 |
|---|---|
| Obsah: | 75 g |
| EAN: | 42214366 |
| Výrobce č. | 138116 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
20 % koncentrát multiovocné šťávy[1] (57 % červené hrozny[1], 37 % granátové jablko[1], černý rybíz[1]), 19 % jablečný prášek[1] (jablko[1], rýžová mouka[1]), 14 % celozrnné ovesné vločky[1], surový třtinový cukr[1], mandle[1], 7 % celozrnné vločky[1], 6,9 % naolejované rozinky[1] (rozinky[1], slunečnicový olej[1]), 6 % korintka (rozinka)[1], palmový olej[1], oplatky[1] (pšeničná mouka[1], bramborový škrob[1]), invertní cukrový sirup[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1616 / 386 kj / kcal |
| tuk | 11 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,3 g |
| sacharidy | 58 g |
| z toho cukr | 44 g |
| vláknina | 5,2 g |
| bílkoviny | 5,6 g |
| sůl | 0,04 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|