Alnatura Bio mandlová tyčinka, 75 g
Rozdělené na kousky ideální do úst
70,00 Kč
(933,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Alnatura
Bio tyčinka mandle-med
Ideální na svačinu
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio mandlová tyčinka
Rozdělené na kousky ideální do úst
70,00 Kč(933,33 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka ovocný salát
Ovocná tyčinka na svačinu
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka s lesním ovocem
Perfektní na cesty
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio banánová tyčinka
Tyčinka pro fanoušky banánů
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka granátové jablko-hrozno
Ideální na svačinu
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio kokosová tyčinka
S mletou bourbon vanilkou
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka mandle-brusinka
Harmonické vrstvy ukryté mezi oplatkami
60,00 Kč(800,00 Kč / kg)
Vlastnosti
- jemná tyčinka
- bio kvalita
- ideální na cesty
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio mandlová tyčinka je ideální pro všechny milovníky marcipánu. Vysoký podíl mandlí zajišťuje intenzivní chuť, med pak příjemnou sladkost. Tyčinka se skvěle hodí jako svačina nebo na cesty, protože oplatka kolem ní chrání před lepkavými prsty.
| Produkt č. | MM-121886 |
|---|---|
| Obsah: | 75 g |
| EAN: | 42100454 |
| Výrobce č. | 121886 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1897 / 453 kj / kcal |
| tuk | 23 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,2 g |
| sacharidy | 50 g |
| z toho cukr | 48 g |
| vláknina | 5,3 g |
| bílkoviny | 8,9 g |
| sůl | 0,03 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|