Alnatura Bio ovocná tyčinka mandle-brusinka, 75 g
Harmonické vrstvy ukryté mezi oplatkami
60,00 Kč
(800,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Alnatura
Bio tyčinka mandle-med
Ideální na svačinu
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio mandlová tyčinka
Rozdělené na kousky ideální do úst
70,00 Kč(933,33 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka ovocný salát
Ovocná tyčinka na svačinu
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka s lesním ovocem
Perfektní na cesty
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio banánová tyčinka
Tyčinka pro fanoušky banánů
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka granátové jablko-hrozno
Ideální na svačinu
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio kokosová tyčinka
S mletou bourbon vanilkou
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka mandle-brusinka
Harmonické vrstvy ukryté mezi oplatkami
60,00 Kč(800,00 Kč / kg)
Vlastnosti
- jemná sladkost
- bio kvalita
- porcované na sousta
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio ovocný plátek mandle-brusinka spojuje pražené mandle, ovocné brusinky a další chutné ingredience. Ovocný plátek je ideální jako svačina nebo na cesty, protože oplatka kolem něj chrání před lepkavými prsty.
| Produkt č. | MM-203563 |
|---|---|
| Obsah: | 75 g |
| EAN: | 42406716 |
| Výrobce č. | 203563 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
rýžový sirup[1], 20 % banánové vločky[1], 16 % celozrnné ovesné vločky[1], 13 % brusinky[1] (60 % brusinky[1], koncentrát jablečné šťávy[1], slunečnicový olej[1]), 13 % mandle[1], koncentrovaná šťáva z arónie[1], oplatky[1] (pšeničná mouka[1], bramborový škrob[1]), kokosový tuk[1], koncentrát jablečné šťávy[1], koncentrát citronové šťávy[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1662 / 397 kj / kcal |
| tuk | 11 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,1 g |
| sacharidy | 64 g |
| z toho cukr | 42 g |
| vláknina | 4,1 g |
| bílkoviny | 7 g |
| sůl | 0,08 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|