Výrobky s certifikací Bio

Ochutnejte svět!

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Bio certifikace: 1 - 30 z 174 produktů

Bio pokračovací kojenecká výživa na bázi kozího mléka 4

Holle Bio pokračovací kojenecká výživa na bázi kozího mléka 4, 400 g

  • od 12. měsíce
  • s vitamínem C a D
  • s DHA z oleje z řas
410,00 Kč (1 025,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio KAMUT® zrno

BioKing Bio KAMUT® zrno, 1.000 g

  • vysoké standardy kvality
  • čistota odrůd zaručena
  • vynikající vlastnosti při pečení
170,00 Kč (170,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Crunchy Bio

BioKing Crunchy Bio, Crunchy Berries (375 g)

  • s ovesnými vločkami
  • přirozeně sladká granola
200,00 Kč (533,33 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio pohanka, celá

BioKing Bio pohanka, celá, 500 g

  • všestranné použití
  • pro sladké a slané recepty
  • původ: Německo
110,00 Kč (220,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio kukuřičná krupice

BioKing Bio kukuřičná krupice, 750 g

  • pěstováno za ideálních klimatických podmínek
  • zejména pozdní sběr
  • pro pikantní a sladké pokrmy
80,42 Kč 90,00 Kč (107,23 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio dýňová semínka

BioKing Bio dýňová semínka, 250 g

  • jemně sušena při 40°C
  • ideální na mlsání
  • charakteristická oříšková chuť
140,00 Kč (560,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio oves zrno

BioKing Bio oves zrno, 1.000 g

  • ideální do polévek
  • původ: Rakousko
90,00 Kč (90,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio kakaový prášek

BioKing Bio kakaový prášek, 150 g

  • částečně odtučněný (10-12 %)
  • šetrný výrobní proces
220,00 Kč (1 466,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Freche Freunde Bio křupavé plátky s banánem a dýní

Freche Freunde Bio křupavé plátky s banánem a dýní, 84 g

  • od 8. měsíce
  • lehká přirozená sladkost
  • ideální pro malé ruce
80,00 Kč (952,38 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio hnědé proso celozrnný prášek

BioKing Bio hnědé proso celozrnný prášek, 500 g balení

  • ze slupek a sazenic
  • pětkrát jemnější než mouka
  • šetrný výrobní proces
120,76 Kč 130,00 Kč (241,52 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio hnědá čočka

BioKing Bio hnědá čočka, 500 g

  • krátká doba vaření
  • původ: Turecko
110,00 Kč (220,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio prvotní cukr

BioKing Bio prvotní cukr, 1.000 g

  • karamelově sladová chuť
  • ke slazení a na pečení
210,00 Kč (210,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio kešu ořechy

BioKing Bio kešu ořechy, 200 g

  • jemně sladká chuť
  • univerzální
160,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio brusinky

BioKing Bio brusinky, 250 g

  • kyselá ovocná chuť
  • jemně sušené
250,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio maliny

BioKing Bio maliny, 100 g

  • jemné sušení mrazem
  • sladké, šťavnaté a bio
652,23 Kč 689,00 Kč (6 522,30 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio olivový olej

BioKing Bio olivový olej, 500 ml

  • z Andalusie
  • výjimečně aromatický
  • jemně ovocný a lisovaný za studena
350,00 Kč (700,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

BioKing Bio pšeničné klíčky

BioKing Bio pšeničné klíčky, 250 g

  • 100% přírodní
  • vysoká nutriční hodnota
  • jemná oříšková chuť
160,00 Kč (640,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio špaldové vločky

BioKing Bio špaldové vločky, 300 g

  • křupavé
  • jemné zpracování
  • neslazené
97,03 Kč 110,00 Kč (323,43 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Hildegard bio zeleninový bujón

BioKing Hildegard bio zeleninový bujón, 300 g

  • s galangalem a yzopem
  • nejodizovaná krystalická sůl z podhůří Himaláje
  • bez zvýrazňovačů chuti
200,00 Kč (666,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Hnědé proso 100% naklíčené a bio

BioKing Hnědé proso 100% naklíčené a bio, 1.000 g

  • ze slupek a sazenic
  • pětkrát jemnější než mouka
  • šetrný výrobní proces
380,00 Kč (380,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio zlaté proso, loupané

BioKing Bio zlaté proso, loupané, 1.000 g

  • pro sladké a pikantná pokrmy
  • bezlepková alternativa přílohy
  • původ: Rakousko
140,00 Kč (140,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio Demerara surový třtinový cukr

BioKing Bio Demerara surový třtinový cukr , 1.000 g

  • lehká karamelová nota
  • ideální pro slazení a pečení
180,00 Kč (180,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio Calasparra rýže

BioKing Bio Calasparra rýže, 1.000 g

  • vysoká kapacita bobtnání
  • původ: Španělsko
  • pěstováno za nejlepších podmínek
220,00 Kč (220,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Alnatura Bio kečup s kari kořením

Alnatura Bio kečup s kari kořením, 500 ml

  • pikantní a kořeněný
  • vegan
  • italská rajčata
90,00 Kč (180,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

BioKing Bio černý rybíz

BioKing Bio černý rybíz, 50 g

  • jemné sušení mrazem
  • mírně kyselý, bylinný a aromatický
130,00 Kč (2 600,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio Quinoa

BioKing Bio Quinoa, 500 g

  • lehce oříšková chuť
  • rychlá a snadná příprava
  • pro pikantní a sladké recepty
180,00 Kč (360,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio datlové konfety s kokosem

BioKing Bio datlové konfety s kokosem, 250 g

  • zcela přirozené
  • nebeská sladkost
  • z datlí „Deglet nour“
120,00 Kč (480,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio Basmati rýže, loupaná

BioKing Bio Basmati rýže, loupaná, 1.000 g

  • jedinečná vůně
  • aromatická, příjemná a oříšková chuť
  • skvělá jako příloha
220,00 Kč (220,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Gutbehütet Pilzmanufaktur Bio hlíva ústřičná v prášku

Gutbehütet Pilzmanufaktur Bio hlíva ústřičná v prášku, 12 g

  • štýrské bio houby
  • jemně sušené
  • do polévek, omáček nebo jako přísada na pečení
113,64 Kč 120,00 Kč (9 470,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

BioKing Bio datle Deglet Nour s peckami

BioKing Bio datle Deglet Nour s peckami, 500 g

  • původ: Tunisko
  • sladká medová chuť
130,00 Kč (260,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října