Alnatura Bio arašídy pražené a solené, 175 g
Na zobání nebo jako ingredience do pokrmů
60,00 Kč
(342,86 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- intenzivní aroma
- bio kvalita
- klasika mezi snacky
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio arašídy pražené a solené bodují svým pražením bez tuku. Jsou solené a mají intenzivní aroma. Chutnají skvěle samotné jako svačinka a lze je použít k přípravě asijských jídel, dezertů a mnoha dalšího.
| Produkt č. | MM-140710 |
|---|---|
| Obsah: | 175 g |
| EAN: | 4104420057340 |
| Výrobce č. | 140710 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2546 / 608 kj / kcal |
| tuk | 50 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 10 g |
| sacharidy | 6,1 g |
| z toho cukr | 4,1 g |
| vláknina | 8,7 g |
| bílkoviny | 29 g |
| sůl | 0,87 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|