Alnatura Bio ovocná tyčinka s lesním ovocem, 75 g
Perfektní na cesty
60,00 Kč
(800,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Alnatura
Bio tyčinka mandle-med
Ideální na svačinu
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio mandlová tyčinka
Rozdělené na kousky ideální do úst
70,00 Kč(933,33 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka ovocný salát
Ovocná tyčinka na svačinu
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka s lesním ovocem
Perfektní na cesty
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio banánová tyčinka
Tyčinka pro fanoušky banánů
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka granátové jablko-hrozno
Ideální na svačinu
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio kokosová tyčinka
S mletou bourbon vanilkou
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka mandle-brusinka
Harmonické vrstvy ukryté mezi oplatkami
60,00 Kč(800,00 Kč / kg)
Vlastnosti
- jablka a bobuloviny
- bio kvalita
- ideální mezi jídly
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio ovocná tyčinka s lesním ovocem spojuje jablka, lesní plody a ovesné vločky. Plátek je již rozdělen na kousky velikosti sousta. Skvěle se hodí jako svačinka nebo na cesty, protože oplatka kolem něj chrání před lepkavými prsty.
| Produkt č. | MM-121885 |
|---|---|
| Obsah: | 75 g |
| EAN: | 42100478 |
| Výrobce č. | 121885 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
16 % jablečný prášek[1] (87 % jablko[1], rýžová mouka[1]), 15 % celozrnné ovesné vločky[1], 12 % celozrnné vločky[1], 11 % koncentrát multiovocné šťávy[1] (bez[1], maliny[1], borůvky[1], černý rybíz[1]), surový třtinový cukr[1], med[1], mandle[1], 7,1 % naolejované rozinky[1] (rozinky[1], slunečnicový olej[1]), 3,5 % korintka (rozinka)[1], oplatky[1] (pšeničná mouka[1], bramborový škrob[1]), palmový olej[1], invertní cukrový sirup[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1574 / 376 kj / kcal |
| tuk | 8,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2 g |
| sacharidy | 57 g |
| z toho cukr | 43 g |
| vláknina | 5,3 g |
| bílkoviny | 5,8 g |
| sůl | 0,03 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|