Alnatura Bio ovocná tyčinka ovocný salát, 40 g
Ovocná tyčinka na svačinu
40,00 Kč
(1 000,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Alnatura
Bio tyčinka mandle-med
Ideální na svačinu
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio mandlová tyčinka
Rozdělené na kousky ideální do úst
70,00 Kč(933,33 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka ovocný salát
Ovocná tyčinka na svačinu
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka s lesním ovocem
Perfektní na cesty
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio banánová tyčinka
Tyčinka pro fanoušky banánů
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka granátové jablko-hrozno
Ideální na svačinu
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio kokosová tyčinka
S mletou bourbon vanilkou
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka mandle-brusinka
Harmonické vrstvy ukryté mezi oplatkami
60,00 Kč(800,00 Kč / kg)
Vlastnosti
- aromaticky šťavnaté
- bio kvalita
- křupavé jemné oplatky
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio tyčinka Ovocný salát spojuje sušené ovoce a ořechy. Je zjemněná medem. Tyčinka se ideálně hodí jako svačina nebo na cesty, protože oplatka kolem ní chrání před lepkavými prsty.
| Produkt č. | MM-120420 |
|---|---|
| Obsah: | 40 g |
| EAN: | 42406105 |
| Výrobce č. | 120420 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
med[1], jablečné vločky[1] (jablko[1], rýžová mouka[1]), 9 % mandle[1], 7 % lískové oříšky[1], korintka (rozinka)[1], ovesné vločky[1], špaldové vločky[2], koncentrát jablečné šťávy[1], koncentrát hruškové šťávy[1], surový třtinový cukr[1], koncentrát šťávy z černého rybízu, hruškový prášek[1] (hrušky[1], rýžová mouka[1]), jablko sušené[1], sušené hrušky[1], palmový olej[1], oplatky[1] (pšeničná mouka[1], bramborový škrob[1]), rýžový sirup, rozinky[1], citronát[1] (citronová kůra[1], kukuřičný sirup[1], mořská sůl)
- z bio zemědělství
- Špalda je druh pšenice / z bio zemědělství.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1650 / 394 kj / kcal |
| tuk | 13 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,2 g |
| sacharidy | 61 g |
| z toho cukr | 49 g |
| vláknina | 4,6 g |
| bílkoviny | 4,7 g |
| sůl | 0,05 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|