Alnatura Bio kokosová tyčinka, 75 g
S mletou bourbon vanilkou
60,00 Kč
(800,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Alnatura
Bio tyčinka mandle-med
Ideální na svačinu
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio mandlová tyčinka
Rozdělené na kousky ideální do úst
70,00 Kč(933,33 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka ovocný salát
Ovocná tyčinka na svačinu
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka s lesním ovocem
Perfektní na cesty
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio banánová tyčinka
Tyčinka pro fanoušky banánů
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka granátové jablko-hrozno
Ideální na svačinu
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio kokosová tyčinka
S mletou bourbon vanilkou
60,00 Kč(800,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio ovocná tyčinka mandle-brusinka
Harmonické vrstvy ukryté mezi oplatkami
60,00 Kč(800,00 Kč / kg)
Vlastnosti
- jemná sladkost
- bio kvalita
- ideální na cesty
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio kokosová tyčinka zaujme svou exoticky ovocnou chutí. Hodí se ideálně jako svačina nebo na cesty, protože oplatka kolem něj chrání před lepkavými prsty.
| Produkt č. | MM-203562 |
|---|---|
| Obsah: | 75 g |
| EAN: | 42305880 |
| Výrobce č. | 203562 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1980 / 473 kj / kcal |
| tuk | 29 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 26 g |
| sacharidy | 45 g |
| z toho cukr | 31 g |
| vláknina | 7,8 g |
| bílkoviny | 4 g |
| sůl | 0,1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|