Alnatura Bio couverture hořká, 150 g
Perfektně vhodné pro všechny pečení a dezertní kreace
120,00 Kč
(800,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- podíl kakaa min. 60 %
- plná vyvážená chuť
- bio kvalita
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio hořká couverture se svou jemně nahořklou chutí dodá dortům, sušenkám a dalším dobrotám výjimečný charakter. Tato hořká čokoláda obsahuje minimálně 60 procent kakaa. Po zahřátí a rozpuštění se skvěle hodí také na čokoládové fondue.
| Produkt č. | MM-143628 |
|---|---|
| Obsah: | 150 g |
| EAN: | 4104420221918 |
| Výrobce č. | 143628 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , G - mléko, H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2361 / 564 kj / kcal |
| tuk | 39 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 25 g |
| sacharidy | 44 g |
| z toho cukr | 40 g |
| vláknina | 8,3 g |
| bílkoviny | 5,2 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|