Země původu - Velká Británie

Pro lahodné chvilky s přáteli!

Lákají Vás chutě dálek? Co takhle vyzkoušet jak chutnají výrobky z Velké Británie?

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Výživa
Filtr

Velká Británie: 16 produktů

Fentimans Rose Lemonade

Fentimans Rose Lemonade, 275 ml

  • s citronovou šťávou a růžovým olejem
  • exkluzivní občerstvení
  • ideální pro Long drinks
90,00 Kč (327,27 Kč / l)

Doručení do 07. října

Fentimans Yuzu Tonic

Fentimans Yuzu Tonic, 200 ml

  • citronové aroma
  • Jemné podtóny bylinek
  • perfektní mix pro London Dry Gin
70,00 Kč (350,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Fever Tree Indian Tonic Water

Fever Tree Indian Tonic Water, 0,20 l

  • osvěžující a harmonický
  • ideální základ pro četné koktejly
  • také potěšení samo o sobě
60,00 Kč (300,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Fentimans Pink Grapefruit Tonic Water

Fentimans Pink Grapefruit Tonic Water, 200 ml

  • ideální pro Long drinks
  • jemná chuť
  • bez umělých příchutí
70,00 Kč (350,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Fever Tree Ginger Beer

Fever Tree Ginger Beer, 0,50 l

  • příjemně hřejivé a plné
  • mnohostranné aroma zázvoru
  • ideální pro Dark & Stormy nebo Moscow Mule
120,00 Kč (240,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Fentimans Curiosity Cola

Fentimans Curiosity Cola, 275 ml

  • podle tradiční receptury
  • z těch nejlepších bylin
  • skvělá s ledem
90,00 Kč (327,27 Kč / l)

Doručení do 07. října

Fever Tree Tonic Water Mediterran

Fever Tree Tonic Water Mediterran, 0,20 l

  • nižší obsah chininu
  • jemná a harmonická
  • ideální základ pro vodku a gin
60,00 Kč (300,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Fentimans Ginger Beer

Fentimans Ginger Beer, 200 ml

  • z nejlepších kořenů zázvoru
  • příjemná ostrost
  • nejlépe chutná vychlazené
70,00 Kč (350,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Fentimans Valencia Orange

Fentimans Valencia Orange, 200 ml

  • s citronovou trávou
  • dobře harmonizuje s bylinnými giny
70,00 Kč (350,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Fentimans Light Tonic Water

Fentimans Light Tonic Water, 200 ml

  • ovocný, čerstvý a bylinný
  • i pro long drinky
  • výrazné tóny citrusů a chininu
70,00 Kč (350,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kilner Skleněný mlýnek na kávu s otočnou klikou

Kilner Skleněný mlýnek na kávu s otočnou klikou

  • rotační mlýnek vyrobený z nerezové oceli
  • ručně nastavitelná zrnitost
  • vzduchotěsný
1 519,00 Kč

Doprava zdarma do 07. října

Fever Tree Bitter Lemon

Fever Tree Bitter Lemon, 0,20 l

  • ovocný, svěží a příjemně hořký
  • fantastický se sladkými a ovocnými giny
  • ideální také s vodkou a dalšími
60,00 Kč (300,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Fentimans Indian Tonic

Fentimans Indian Tonic, 200 ml

  • z pečlivě vybraných rostlinných extraktů
  • hodí se k ovocným a květinovým ginům
  • s chininovou kůrou a citronovou trávou
70,00 Kč (350,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Tyrrells Chips Furrows Sea Salt & Vinegar

Tyrrells Chips Furrows Sea Salt & Vinegar, 150 g

  • jemný kořeněný octový tón
  • extra křupavé
  • ručně smažené
90,00 Kč (600,00 Kč / kg)

Doručení do 15. října

Tyrrells Chips Truffle & Sea Salt

Tyrrells Chips Truffle & Sea Salt, 135 g

  • s mořskou solí a jemnými lanýži
  • extra křupavé
  • limitovaná edice
90,00 Kč (666,67 Kč / kg)

Doručení do 15. října

Tyrrells Chips lightly sea salted

Tyrrells Chips lightly sea salted, 150 g

  • z nejlepších brambor
  • se špetkou mořské soli
  • smažené ve slunečnicovém oleji
90,00 Kč (600,00 Kč / kg)

Doručení do 15. října