Původ - Evropa

Evropské produkty na dosah!

Ať už se poohlížíte po typických evropských produktech, koření, olejích anebo máte na mysli spíše speciality, zde si jistě vybere každý!

Filtrovat a seřadit

Ceny Highlights Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Evropa: 1 - 30 z 130 produktů

Jordan extra olivový olej

Jordan Olivenöl Jordan extra olivový olej, 1 l

  • vysoká kvalita
  • přirozené zpracování
  • jedinečná chuť
639,00 Kč (639,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

folkroll Vánoční sobí váleček na těsto

folkroll Vánoční sobí váleček na těsto, velký

  • snadná manipulace
  • propracované laserové gravírování
  • ruční výroba v Evropě
418,20 Kč 839,00 Kč

Doručení do 07. října

Ölmühle Fandler Bio olej z makadamových ořechů

Ölmühle Fandler Bio olej z makadamových ořechů, 250 ml

  • bio luxusní olej
  • opravdová lahůdka
  • chuťové zjevení
639,00 Kč (2 556,00 Kč / l)

Doručení do 21. října

Ölmühle Fandler Bio arašídový olej

Ölmühle Fandler Bio arašídový olej, 500 ml

  • ořechový a zemitý
  • aromatický
  • intenzivní chuť
519,00 Kč (1 038,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Ankerkraut Dánská uzená sůl

Ankerkraut Dánská uzená sůl, 160 g

  • uzená nad bukovým dřevem
  • klasika BBQ kuchyně
  • intenzivní chuť
190,00 Kč (1 187,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ölmühle Fandler Bio olej z vlašských ořechů

Ölmühle Fandler Bio olej z vlašských ořechů, 500 ml

  • lisovaný za studena
  • intenzivní oříšková chuť
  • z ručně loupaných vlašských ořechů
659,00 Kč (1 318,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Gölles Manufaktur Jablečný balsamicový ocet

Gölles Manufaktur Jablečný balsamicový ocet, 250 ml

  • jemné kvašení
  • propracované zrání
  • ze 100% plně zralého ovoce
529,00 Kč (2 116,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Ölmühle Fandler Bio dýňový olej

Ölmühle Fandler Bio dýňový olej, 500 ml

  • sytě zelená barva
  • silná chuť
  • oříškový, jemný, aromatický
619,00 Kč (1 238,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

HOYER Květový pyl - Premium

HOYER Květový pyl -​ Premium, 225 g

  • cenný zdroj bílkovin
  • šetrně sušený
  • sladká chuť
310,00 Kč (1 377,78 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Herbaria Bio Wilde Hilde kořenící směs

Herbaria Bio Wilde Hilde kořenící směs, 100 g

  • pro všechny chuťové smysly
  • hodí se k různým salátům
  • s koprem, lékořicí a myrtou
210,00 Kč (2 100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio kmín

Sonnentor Bio kmín, Mletý, 60 g

  • ostré hořko-sladké aroma
  • výrazná chuť
  • osvěžující
70,00 Kč (1 166,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio Medvědí česnek - řezaný

Sonnentor Bio Medvědí česnek -​ řezaný, 18 g

  • připomíná česnek
  • univerzální
  • nezaměnitelné aroma
70,00 Kč (3 888,89 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Herbaria Bio Gaumenschmaus kořenící směs

Herbaria Bio Gaumenschmaus kořenící směs, 100 g

  • ideální pro mnoho bramborových pokrmů
  • s paprikou a yzopem
  • lze kombinovat mnoha způsoby
210,00 Kč (2 100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio koření na kuře paní domácí

Sonnentor Bio koření na kuře paní domácí, Balení, 35 g

  • kořenité vůně
  • středomořské bylinné tóny
  • příjemně ostrá chuť
110,00 Kč (3 142,86 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio hřiby - krájené

Sonnentor Bio hřiby -​ krájené, 25 g

  • úžasná houbová chuť
  • všestranné použití
  • vůně lesa
140,00 Kč (5 600,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio Provensálské koření

Sonnentor Bio Provensálské koření, 20 g

  • s květy levandule
  • pikantní směs
  • všestranné použití
80,00 Kč (4 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Jordan bio extra olivový olej

Jordan Olivenöl Jordan bio extra olivový olej, 500 ml

  • jadrná chuť
  • bio certifikace
  • divoký charakter
440,00 Kč (880,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Gölles Manufaktur Bílý balsamicový ocet

Gölles Manufaktur Bílý balsamicový ocet, 500 ml

  • exkluzivní
  • ovocná hroznová šťáva
  • ke zjemnění a další přípravu
400,00 Kč (800,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Herbaria Bio Kürbiskönig kořenící směs

Herbaria Bio Kürbiskönig kořenící směs, 90 g

  • na polévky a guláše
  • hodí se také ke kořenové zelenině
  • s kokosem, vanilkou a kajenským pepřem
230,00 Kč (2 555,56 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ölmühle Fandler Bio sezamový olej

Ölmühle Fandler Bio sezamový olej, 500 ml

  • ideální pro asijskou kuchyni
  • ze světlých neloupaných semen
  • zjemňuje mnoho pokrmů
519,00 Kč (1 038,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Ölmühle Fandler Bio olivový olej

Ölmühle Fandler Bio olivový olej, 500 ml

  • silný a ovocný
  • jemná chuť
  • vysoký podíl nenasycených mastných kyselin
350,00 Kč (700,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio černucha - celá

Sonnentor Bio černucha -​ celá, 50 g

  • decentní vůně
  • pepřová chuť
  • všestranné použití
90,00 Kč (1 800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio fenykl - celý

Sonnentor Bio fenykl -​ celý, 40 g

  • pro chutný farmářský chléb
  • sladké aromatické koření
  • svěží mentolové aroma
70,00 Kč (1 750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Jemné plátky lanýžů

Greenomic Jemné plátky lanýžů, 30 g

  • z letních lanýžů
  • naložené v olivovém oleji
  • k vaření a zjemnění pokrmů
310,00 Kč (10 333,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Alfa extra panenský olivový olej

Greenomic Alfa extra panenský olivový olej, 500 ml

  • sklizeň začátkem listopadu
  • zvláště intenzivní a ovocný
  • ruční sběr, lisovaný za studena
519,00 Kč (1 038,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

HOYER Bio med z pomerančových květů

HOYER Bio med z pomerančových květů, 250 g

  • skvělá chuť
  • krémová textura
  • z Itálie a Španělska
160,00 Kč (640,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ölmühle Fandler Bio konopný olej

Ölmühle Fandler Bio konopný olej, 500 ml

  • ořechově-bylinný
  • lisovaný za studena
  • ke zjemnění
719,00 Kč (1 438,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Gölles Manufaktur Jablečný ocet

Gölles Manufaktur Jablečný ocet, 500 ml

  • ze štýrských jablek
  • jemný a harmonický
  • skvělá kombinace s dýňovým olejem
230,00 Kč (460,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Gölles Manufaktur Olivový olej

Gölles Manufaktur Olivový olej, 500 ml

  • jemná vůně
  • osvěžující
  • přírodní lahodná chuť
380,00 Kč (760,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Gölles Manufaktur Rajčatový ocet

Gölles Manufaktur Rajčatový ocet, 500 ml

  • s typickou rajčatovou sladkostí
  • ideální do středomořských jídel
  • pečlivě vyzrálý
400,00 Kč (800,00 Kč / l)

Doručení do 07. října