Země původu - Afrika

Ochutnejte africké speciality!

V této kategorii na Vás čekají pochutiny přímo z Afriky! Tato země, i přestože v mnohých z nás vzbuzuje různorodé pocity, má toho tolik co nabídnout! Přesvědčte se sami!

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Afrika: 1 - 30 z 31 produktů

South African Rooibos Vanilla Specialty Tea RFA

TEEKANNE South African Rooibos Vanilla Specialty Tea RFA, 35 g (20 dvoukomorových sáčků)

  • bez kofeinu
  • sladká vůně
  • s vanilkovým extraktem
69,45 Kč 80,00 Kč (1 984,29 Kč / kg)

Doručení do 08. října

English Breakfast Specialty Tea - Organic, Fairtrade & RFA

TEEKANNE English Breakfast Specialty Tea -​ Organic, Fairtrade & RFA, 20 dvoukomorových sáčků (35 g)

  • silná směs černého čaje
  • snídaňový čaj v anglickém stylu
  • čaje z Indie a Afriky
62,71 Kč 70,00 Kč (1 791,71 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Bio červený palmový olej - Naturland Fair

Ölmühle Solling Bio červený palmový olej -​ Naturland Fair, 1 l

  • typická chuť
  • výrazná oranžová barva
  • původ: Ghana
433,59 Kč 490,00 Kč (433,59 Kč / l)

Doručení do 08. října

Herbaria Bio mletý šafrán

Herbaria Bio mletý šafrán, 0,50 g

  • barevně intenzivní
  • velmi aromatický
  • sklízí se ručně
240,28 Kč 270,00 Kč (480 560,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio hřebíček

Sonnentor Bio hřebíček, Celý, 35 g

  • intenzivní chuť
  • všestranné využití
  • základ pro směs "Pěti koření"
78,44 Kč 90,00 Kč (2 241,14 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio arašídová pěna, jemná

Alnatura Bio arašídová pěna, jemná, 250 g

  • ze 100% arašídů
  • asijská ořechová a jemná
  • bez stabilizátorů
71,70 Kč 80,00 Kč (286,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio tamarindová pasta

Cosmoveda Bio tamarindová pasta, 250 g

  • pro grilované ryby, maso a drůbež
  • se sladkokyselou chutí
226,79 Kč 260,00 Kč (907,16 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Rapunzel Bio bourbonská vanilka v prášku

Rapunzel Bio bourbonská vanilka v prášku, 15 g

  • mletá
  • jedinečná vůně
  • ručně fermentovaná
366,15 Kč 410,00 Kč (24 410,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio mletý kmín

Cosmoveda Bio mletý kmín, 90 g

  • univerzální
  • z Indie
249,27 Kč 280,00 Kč (2 769,67 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Herbaria Bio šafránové nitě

Herbaria Bio šafránové nitě, 0,50 g

  • barevně intenzivní
  • velmi aromatické
  • sklízí se ručně
240,28 Kč 270,00 Kč (480 560,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Organic Rose Petals Herbal Tea

tea exclusive Organic Rose Petals Herbal Tea, 50 g

  • květinový se sladkým závěrem
  • ideální k ochucení
  • i jako dekorace dezertů
184,08 Kč 210,00 Kč (3 681,60 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Tea Specialities - Organic South African Rooibos

TEEKANNE Tea Specialities -​ Organic South African Rooibos, 18 čajových sáčků (36 g)

  • bez kofeinu
  • jemná sladká vůně
  • chutná i dětem
69,45 Kč 80,00 Kč (1 929,17 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Rapunzel Bio agar-agar v prášku

Rapunzel Bio agar-​agar v prášku, 60 g

  • hospodárný, neutrální chuť
  • vegan a bez lepku
  • 100% řasy z Maroka
136,88 Kč 160,00 Kč (2 281,33 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Khoysan Fleur de Sel vločky mořské soli

Khoysan Fleur de Sel vločky mořské soli, 500 g

  • ruční výroba
  • z pobřeží Jižní Afriky
  • pro gurmánskou kuchyni
584,19 Kč 659,00 Kč (1 168,38 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ölmühle Fandler Bio sezam

Ölmühle Fandler Bio sezam, 180 g

  • ořechová chuť
  • vysoký obsah selenu
  • s mnoha minerály
136,88 Kč 160,00 Kč (760,44 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio Karela Churna

Cosmoveda Bio Karela Churna, 100 g

  • jemně mleté při teplotě pod 40 °C
  • prášek z plodů hořké tykve
  • hořká chuť
411,11 Kč 460,00 Kč (4 111,10 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio jalovec

Sonnentor Bio jalovec, 35 g

  • nasládlá dřevitá chuť
  • tmavě fialové bobule
  • všestranné použití
69,45 Kč 80,00 Kč (1 984,29 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio Pískavice řecké seno

Sonnentor Bio Pískavice řecké seno, 35 g

  • klasické koření
  • ideální pro indická jídla
  • znatelně hořká chuť
62,71 Kč 70,00 Kč (1 791,71 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ankerkraut Harissa kořenící směs

Ankerkraut Harissa kořenící směs, 75 g

  • s marockou mátou Nana
  • ostré chilli nuance
  • exotická chuť
136,88 Kč 160,00 Kč (1 825,07 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Spice for Life Africká perlová sůl

Spice for Life Africká perlová sůl, 200 g

  • ideální jako sůl na závěr
  • hodí se k chlebu a olivovému oleji
  • jemná nevtíravá chuť
157,11 Kč 180,00 Kč (785,55 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ankerkraut Africká perlová sůl

Ankerkraut Africká perlová sůl, 170 g

  • ideální sůl do mlýnku
  • výjimečná kvalita
  • z Afriky
157,11 Kč 180,00 Kč (924,18 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio borůvky - celé

Sonnentor Bio borůvky -​ celé, 45 g

  • divoce rostoucí
  • nasládlá a jemně nakyslá chuť
  • ideální do domácích čajových směsí
157,11 Kč 180,00 Kč (3 491,33 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Khoysan Fleur de Sel krystalky mořské soli

Khoysan Fleur de Sel krystalky mořské soli, 1 kg

  • ruční výroba
  • z pobřeží Jižní Afriky
  • pro gurmánskou kuchyni
674,10 Kč 749,00 Kč (674,10 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio celý kmín

Cosmoveda Bio celý kmín, 25 g (30 g)

  • pro indickou a ajurvédskou kuchyni
  • univerzální
  • z Indie
109,90 Kč 130,00 Kč (3 663,33 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Kalahari jemná pouštní sůl, ručně zpracována

Bioenergie Kalahari jemná pouštní sůl, ručně zpracována, 200 g PET dóza

  • přírodní a bez přísad
  • bez jódu
  • nebělená
100,91 Kč 120,00 Kč (504,55 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Bio Espresso all'italiana pro hrdiny - celá zrna

Rapunzel Bio Espresso all'italiana pro hrdiny -​ celá zrna, 250 g

  • ušlechtilé příchutě hořké čokolády
  • směs Arabica a Robusta
  • z Hondurasu, Peru a Tanzanie
136,88 Kč 160,00 Kč (547,52 Kč / kg)

Doručení do 14. října

Alnatura Bio kakao na pití

Alnatura Bio kakao na pití, 400 g

  • 40% obsah kakaa
  • slazeno surovým třtinovým cukrem
  • skvělé za tepla i za studena
152,62 Kč 170,00 Kč (381,55 Kč / kg)

Doručení do 14. října

Stay Spiced! Chakalaka

Stay Spiced! Chakalaka, 80 g

  • pikantně pálivá
  • jihoafrické koření
  • do teplé a studené omáčky
195,32 Kč 220,00 Kč (2 441,50 Kč / kg)

Doručení do 26. října

Rapunzel Bio bourbonské vanilkové lusky

Rapunzel Bio bourbonské vanilkové lusky, 2 ks

  • 2 lusky ve sklenici
  • pečlivě fermentované
  • výrazné aroma
161,61 Kč 180,00 Kč (80,81 Kč / ks)

Doručení do 14. října

Alnatura Bio kakao, lehce odtučněné

Alnatura Bio kakao, lehce odtučněné, 125 g

  • zvláště čokoládový tón
  • na pití, pečení a vaření
  • bio pěstování v Latinské Americe a Africe
114,40 Kč 130,00 Kč (915,20 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici