Kulinářské produkty ze všech koutů světa

Ochutnejte svět!

Vyberte si podle země původu a ochutnejte celý svět! Těšit se můžete například na typický dýňový olej z rakouského Štýrska, oblíbenou vídeňskou hořčici, konzervované lanýže, lahodné brusinky, vybrané čajové kolekce z celého světa a na mnohem a mnohem více.

Vsaďte na kvalitu!

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Ceny Highlights Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Země původu: 1 - 30 z 3473 produktů

Ragusa Hazelnut Chocolate Bar

Ragusa Hazelnut Chocolate Bar, Classic (100 g)

  • celé lískové ořechy
  • nejjemnější pralinková náplň
  • 3 variace
76,19 Kč 90,00 Kč (761,90 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Steirerkraft Štýrský dýňový olej - Premium CHZO

Steirerkraft Štýrský dýňový olej -​ Premium CHZO, 1.000 ml

  • se zárukou původu
  • plně aromatická a jemná oříšková chuť
  • ideální jako dárek
617,90 Kč 689,00 Kč (617,90 Kč / l)

Doručení do 08. října

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Štýrský olej z dýňových semínek CHZO

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Štýrský olej z dýňových semínek CHZO, 1.000 ml

  • 100% čistý štýrský dýňový olej CHZO
  • 20 let nepřetržité zlaté medaile s maximálním počtem bodů
  • Gault&Millau Award 2019, 2020 a 2023
617,90 Kč 689,00 Kč (617,90 Kč / l)

Doručení do 08. října

SteirerKren Štýrský křen

SteirerKren Štýrský křen, 100 g

  • pěstování, zpracování, plnění ve Štýrsku
  • chutná jako čerstvě nastrouhaný
  • bez dalších zvýrazňovačů chuti
58,21 Kč 70,00 Kč (582,10 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Kandisin Classic, tekuté

Kandisin Classic, tekuté, 225 ml

  • na vaření a pečení
  • ideální pro slazení bez kalorií
  • na ovoce, do pudinků a dezertů
73,94 Kč 90,00 Kč (328,62 Kč / l)

Doručení do 08. října

Josef & Hedwig Hödl Štýrský dýňový olej CHZO

Josef & Hedwig Hödl Štýrský dýňový olej CHZO, 1000 ml

  • z těch nejlepších dýní
  • tradiční výroba
  • úžasně ořechová chuť
584,19 Kč 659,00 Kč (584,19 Kč / l)

Doručení do 08. října

"Berry Puppy" bio ovocné pyré s jablkem, broskví a lesním ovocem

Holle "Berry Puppy" bio ovocné pyré s jablkem, broskví a lesním ovocem, 100 g

  • znovu uzavíratelná stlačitelná kapsička
  • od 8. měsíce
  • 100 % ovoce
24,49 Kč 30,00 Kč (244,90 Kč / kg)

Doručení do 08. října

STAUD‘S Bio meruňková povidla

STAUD‘S Bio meruňková povidla, 230 g

  • přirozeně ovocná
  • lahodná
  • skvělá také na pečení
100,91 Kč 120,00 Kč (438,74 Kč / kg)

Doručení do 08. října

"Pear Pony" bio ovocné pyré s hruškou, broskví, malinou a špaldou

Holle "Pear Pony" bio ovocné pyré s hruškou, broskví, malinou a špaldou, 100 g

  • čistý požitek
  • od 8. měsíce
  • bez přidaného cukru
24,49 Kč 30,00 Kč (244,90 Kč / kg)

Doručení do 08. října

STAUD‘S Bio švestková povidla

STAUD‘S Bio švestková povidla, 230 g

  • s těmi nejlepšími bio švestkami
  • 100% z Rakouska
  • ovocné
100,91 Kč 120,00 Kč (438,74 Kč / kg)

Doručení do 08. října

"Blue Bird" bio ovocné pyré s hruškou, jablkem a borůvkami s ovsem

Holle "Blue Bird" bio ovocné pyré s hruškou, jablkem a borůvkami s ovsem, 100 g

  • od 6. měsíce
  • bez přidaného cukru
  • čistý požitek z ovoce a obilovin
24,49 Kč 30,00 Kč (244,90 Kč / kg)

Doručení do 08. října

"Panda Peach" bio ovocné pyré s broskví, meruňkou, banánem a špaldou

Holle "Panda Peach" bio ovocné pyré s broskví, meruňkou, banánem a špaldou, 100 g

  • praktická svačinka
  • od 8. měsíce
  • jemné pyré
24,49 Kč 30,00 Kč (244,90 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Mléčná čokoláda 32% s karamelem a mořskou solí

Tony's Chocolonely Mléčná čokoláda 32% s karamelem a mořskou solí, 180 g

  • obsah kakaa 32 %
  • 100% bez otrocké práce
  • křupavý karamel
112,15 Kč 130,00 Kč (623,06 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Casali Rum - kokos

Casali Rum -​ kokos, 750 g

  • rumové jádro
  • se spoustou křupavé mléčné čokolády
  • probouzí prázdninovou náladu
343,68 Kč 390,00 Kč (458,24 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Bio sójový drink

BIO PRIMO Bio sójový drink, Natur (1 l)

  • jemná chuť
  • vegan, bez laktózy a lepku
  • 100% italské ekologické zemědělství
35,73 Kč 40,00 Kč (35,73 Kč / l)

Doručení do 08. října

CAPUTO Pšeničná mouka Cuoco

CAPUTO Pšeničná mouka Cuoco, 1 kg

  • ideální pro pečení pizzy
  • na dlouhé kynutí
  • větší obsah bílkovin
94,17 Kč 110,00 Kč (94,17 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Austria Mozartkugeln Mozartovy koule

Austria Mozartkugeln Mozartovy koule, 16 ks (264 g)

  • s čokoládou, marcipánem a nugátovým krémem
  • sladkost z Rakousku
  • kus rakouské kultury
145,87 Kč 170,00 Kč (552,54 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Manner Neapolitaner oplatky

Manner Neapolitaner oplatky, 4 kusy -​ 300 g

  • tradiční specialita
  • 5 tenkých křupavých vaflí v každé oplatce
  • lískooříškový krém s kakaem
136,88 Kč 160,00 Kč (456,27 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Il pomodoro più buono 'Vintage' rajčata San Marzano

Il pomodoro più buono 'Vintage' rajčata San Marzano, 400 g

  • celá a loupaná
  • sklizená zralá
  • z Itálie
80,69 Kč 90,00 Kč (201,73 Kč / kg)

Doručení do 08. října

"Veggie Bunny" bio ovocné pyré s mrkví, sladkými brambory a hráškem

Holle "Veggie Bunny" bio ovocné pyré s mrkví, sladkými brambory a hráškem, 100 g

  • od 6. měsíce
  • vez přidané soli
  • vegan a bez lepku
24,49 Kč 30,00 Kč (244,90 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Bio kvadratura kruhu 70% a 30% mléčná čokoláda bez přidaného cukru

Zotter Schokolade Bio kvadratura kruhu 70% a 30% mléčná čokoláda bez přidaného cukru, 70 g

  • mírně hořká a jemně mléčná
  • s 30 % bio horského mléka
  • 70% obsah kakaa
98,67 Kč 110,00 Kč (1 409,57 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Soletti SOLNÉ TYČINKY

Soletti SOLNÉ TYČINKY, 230 g

  • praktické rodinné balení
  • původní receptura z roku 1949
  • pouze 3,1 % tuku
64,95 Kč 80,00 Kč (282,39 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Venusberg meruňkový džem - limitovaná edice

STAUD‘S Venusberg meruňkový džem -​ limitovaná edice, 250 g

  • aromatický, ovocný, klasický
  • oblíbené u malých i velkých
  • z Wachau
157,11 Kč 180,00 Kč (628,44 Kč / kg)

Doručení do 08. října

"Kiwi Koala" bio ovocné pyré s hruškou, banánem a kiwi

Holle "Kiwi Koala" bio ovocné pyré s hruškou, banánem a kiwi, 100 g

  • 100 % ovoce
  • od 8. měsíce
  • obsahuje přirozeně se vyskytující cukry
24,49 Kč 30,00 Kč (244,90 Kč / kg)

Doručení do 08. října

"Red Bee" bio ovocné pyré s jablkem s jahodami

Holle "Red Bee" bio ovocné pyré s jablkem s jahodami, 100 g

  • od 8. měsíce
  • hlavní ingredience z Itálie
  • ovocná chuť
24,49 Kč 30,00 Kč (244,90 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Bio mléčně kvašená přímá šťáva z červené řepy

Alnatura Bio mléčně kvašená přímá šťáva z červené řepy, 500 ml

  • nápoj a přísada
  • 100% bio pěstování
  • nasládlá aromatická s jemnou kyselostí
37,98 Kč 50,00 Kč (75,96 Kč / l)

Doručení do 08. října

Uzená paprika - sladká

La Chinata Uzená paprika -​ sladká, Sáček na zip, 150 g

  • sklizena a tříděna ručně
  • uzena na dubovém dřevě
  • nádherné vůně
134,64 Kč 150,00 Kč (897,60 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio jablečný ocet

Alnatura Bio jablečný ocet, 500 ml

  • ovocný a mírně kyselý
  • přirozeně zakalený
  • bio jablka z Německa
58,21 Kč 70,00 Kč (116,42 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio základní kaše

Alnatura Bio základní kaše, 500 g

  • celozrnné ovesné a špaldové vločky
  • šáchor jedlý a pražené ořechy
  • vysoký obsah vlákniny a cukru
82,93 Kč 100,00 Kč (165,86 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ragusa Gift Package

Ragusa Gift Package, Dark Chocolate (400 g)

  • 3 odrůdy na výběr
  • nejjemnější pralinková náplň
  • celé lískové ořechy
343,68 Kč 390,00 Kč (859,20 Kč / kg)

Doručení do 08. října