Země původu - Belgie

Ochutnejte svět!

Belgické čokolády, nápoje, zavařeniny a další speciality na dosah. Udělejte si radost!

Filtrovat a seřadit

Ceny Highlights Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Belgie: 1 - 30 z 76 produktů

Mléčná čokoláda 32% s karamelem a mořskou solí

Tony's Chocolonely Mléčná čokoláda 32% s karamelem a mořskou solí, 180 g

  • obsah kakaa 32 %
  • 100% bez otrocké práce
  • křupavý karamel
130,00 Kč (722,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dolfin Hořká čokoláda

Dolfin Hořká čokoláda, Cocoa Beans (70 g)

  • vzrušující příchutě
  • vysoce kvalitní přísady
  • nejméně 60 % kakaa
92,29 Kč 100,00 Kč (1 318,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Tony's Chocolonely Mléčná čokoláda 32%

Tony's Chocolonely Mléčná čokoláda 32%, 180 g

  • čistá čokoládová radost
  • podle standardů FairTrade
  • 100% bez otrocké práce
130,00 Kč (722,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dolfin Hořká čokoláda 88%

Dolfin Hořká čokoláda 88%, 70 g

  • jemně se rozpouští
  • ne příliš hořká
  • lahodná
100,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Tony's Chocolonely Mléčná čokoláda 42% s preclíky a toffee

Tony's Chocolonely Mléčná čokoláda 42% s preclíky a toffee, 180 g

  • s křupavými kousky preclíku
  • sladké karamelové křupání
  • 100% FairTrade a bez otrocké práce
130,00 Kč (722,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Tony's Chocolonely Krémové oříškové křupání

Tony's Chocolonely Krémové oříškové křupání, 180 g

  • belgická mléčná čokoláda
  • jemná náplň
  • s kousky vaflí a ořechů
130,00 Kč (722,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Hořká čokoláda 51% s mořskou solí a mandlemi

Tony's Chocolonely Hořká čokoláda 51% s mořskou solí a mandlemi, 47 g

  • belgická a hořká
  • silná ořechová chuť
  • 51% obsah kakaa
50,00 Kč (1 063,83 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dolfin Mléčná čokoláda

Dolfin Mléčná čokoláda, Roasted Almonds (70 g)

  • vysoce kvalitní přísady
  • různé druhy
  • nejméně 37 % kakaa
92,29 Kč 100,00 Kč (1 318,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Tony's Greatest Bits

Tony's Chocolonely Tony's Greatest Bits, 180 g

  • belgická mléčná čokoláda
  • křupavá a něžně se rozpouštějící
  • karamel, nugát, preclíky a mandle
130,00 Kč (722,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belberry Pomerančová marmeláda

Belberry Pomerančová marmeláda, 28 g

  • ze sevillských pomerančů
  • s jemnou pomerančovou kůrou
  • intenzivní a ovocná
61,44 Kč 70,00 Kč (2 194,29 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belberry Kečup z rajčat San Marzano

Belberry Kečup z rajčat San Marzano, 250 ml

  • plná chuť
  • s paprikou a mořskou solí
230,00 Kč (920,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Belberry Pikantní mangové chutney

Belberry Pikantní mangové chutney, 180 g

  • ovocné a kořeněné
  • ze zralého ovoce
  • univerzální
150,00 Kč (833,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belberry Pikantní gurmánská omáčka s mangem

Belberry Pikantní gurmánská omáčka s mangem, 250 ml

  • sladkokyselá a ovocná
  • jemně ochucená
230,00 Kč (920,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Dolfin ,Epices‘ Carré 24 mini tabulky

Dolfin ,Epices‘ Carré 24 mini tabulky, 108 g

  • s jemným kořením
  • 4 různé druhy
  • nejlepší belgická čokoláda
220,00 Kč (2 037,04 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belberry Kečup z červené řepy

Belberry Kečup z červené řepy, 250 ml

  • zemitá vůně
  • dobře vyvážená hra sladkosti a kyselosti
230,00 Kč (920,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bambaw Termoska z nerezové oceli (350 ml)

Bambaw Termoska z nerezové oceli (350 ml), Sage Green

  • zcela bez plastů
  • snadná údržba
  • ideální na cesty
559,00 Kč

Doručení do 07. října

Dolfin Hořká čokoláda 70%

Dolfin Hořká čokoláda 70%, 70 g

  • ovocné tóny
  • jemně se rozplývající
  • bez umělé příchutě
100,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dolfin Čokoládové vločky na pití

Dolfin Čokoládové vločky na pití, Black & White (200 g)

  • vyrobeny v Belgii
  • přiveďte k varu s čerstvým mlékem
  • skvěle se hodí také na zdobení zmrzliny a dortů
300,00 Kč (1 500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belberry Mangový ocet

Belberry Mangový ocet, 200 ml

  • skvělá barva
  • mírná kyselost
  • ideální k zelenině a dezertům
270,00 Kč (1 350,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Dolfin Carré 32 namíchané mini tabulky

Dolfin Carré 32 namíchané mini tabulky, 144 g

  • 16 druhů
  • mléčná a hořká čokoláda
  • nejlepší belgická čokoláda
370,00 Kč (2 569,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dolfin Carré 9 Love mini tabulky čokolády

Dolfin Carré 9 Love mini tabulky čokolády, 40 g

  • 9 mini tabulek
  • z Belgie
  • lahodné
150,00 Kč (3 750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belberry Fíky a černý pepř

Belberry Fíky a černý pepř, 130 g

  • sladké
  • kořeněné
  • ideální s nivou
150,00 Kč (1 153,85 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dolfin Carré 48 namíchané mini tabulky

Dolfin Carré 48 namíchané mini tabulky, 216 g

  • 16 odrůd
  • po 3 ks na odrůdu
  • mléčná a hořká čokoláda
519,00 Kč (2 402,78 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dolfin Hořká čokoláda 70% s Fleur de Sel

Dolfin Hořká čokoláda 70% s Fleur de Sel, 70 g

  • jemně se rozpouští
  • vyvážené chutě
  • nejlepší belgická čokoláda
108,89 Kč 120,00 Kč (1 555,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dolfin Karamelová čokoláda na pití v prášku

Dolfin Karamelová čokoláda na pití v prášku, 250 g

  • zvláště krémová
  • lahodná chuť
  • slaný máslový karamel
390,00 Kč (1 560,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belberry Mandarinkový ocet

Belberry Mandarinkový ocet, 200 ml

  • ovocně sladký a mírně kyselý
  • obzvláště aromatický
  • dobře chutná také jako topping na zmrzlinu
270,00 Kč (1 350,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Dolfin ,Epices‘ Carré 48 mini tabulky

Dolfin ,Epices‘ Carré 48 mini tabulky, 216 g

  • 4 druhy
  • s kořením
  • tmavá a mléčná čokoláda
410,00 Kč (1 898,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belberry BBQ kečup

Belberry BBQ kečup, 250 ml

  • kouřový a kořeněný
  • sladkokyselé tóny
  • exotický tamarindový extrakt
230,00 Kč (920,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Dolfin Carré 24 mini tabulek - hořká čokoláda

Dolfin Carré 24 mini tabulek -​ hořká čokoláda, 108 g

  • obsah kakaa 70% a 88%
  • po 12 tabulkách
  • nejlepší kvalita
280,00 Kč (2 592,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belberry Citronový ocet

Belberry Citronový ocet, 200 ml

  • jemný a ovocně-svěží
  • ze zralého ovoce
  • ideální k rybám a drůbeži
270,00 Kč (1 350,00 Kč / l)

Doručení do 07. října