Greenomic - originální italské těstoviny a další

Tradiční požitek v moderním kabátě!

Greenomic - zde si přijdou na své milovníci autentických chutí z Itálie: od směsí koření, přes originální italské těstoviny, suga a pesta, až po ochucené olivové oleje (ty pocházejí z Řecka) a balzamikové octy - hlavní roli hraje kvalita a chuť. Používají se pouze ty nejlepší přírodní suroviny. Cílem je, aby se rodina a přátelé sešli u stolu, u chutného jídla, a vychutnali si kousek italského životního stylu bez větší námahy.

Speciálním prvkem je také kreativně navržený obal. Vykouzlí úsměv na tváři a zároveň poslouží jako dárkové balení.

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Ceny Highlights Značka kvality
Filtr

Greenomic: 1 - 30 z 65 produktů

Greenomic Crema Balsamico

Greenomic Crema Balsamico, No.1 Orange (200 ml)

  • ovocné aroma
  • vysoký obsah ovoce
  • čerstvé složky
330,00 Kč (1 650,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Greenomic Špagety s citronem

Greenomic Špagety s citronem, 500 g

  • krupicové těstoviny z tvrdé pšenice bez vajec
  • vyrobeny bronzovým postupem
  • s citronovou šťávou a kurkumou
137,11 Kč 210,00 Kč (274,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Risotto

Greenomic Risotto, Rajče (170 g)

  • rýže Carnaroli s různými přísadami
  • bez umělých příchutí
  • snadná příprava
118,38 Kč 130,00 Kč (696,35 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Cannoli

Greenomic Cannoli, Fleur de Sel & Caramel (200 g)

  • plněné těstové rohlíčky
  • vydatná svačinka
  • uzavíratelná dóza
330,00 Kč (1 650,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Good Hair Day Sugo

Greenomic Good Hair Day Sugo, Bazalka (500 g)

  • různé druhy
  • bezlepkové
  • bez konzervačních látek
180,00 Kč (360,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Pesto

Greenomic Pesto, Česnek, olivový olej a chilli (135 g)

  • různé druhy
  • pro typické italské těstoviny
  • nejlepší ingredience z Toskánska
130,00 Kč (962,96 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Bio fettuccine - klasik

Greenomic Bio fettuccine -​ klasik, 250 g

  • krupicové těstoviny z tvrdé pšenice s vejcem
  • výroba "al bronzo"
  • dobrá absorpce omáčky
210,00 Kč (840,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Cavatappi

Greenomic Cavatappi, 450 g

  • krupicové těstoviny z tvrdé pšenice bez vajec
  • vyrobeno bronzovým postupem
  • dobře absorbují omáčky
210,00 Kč (466,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Fettuccine

Greenomic Fettuccine, 250 g

  • krupicové těstoviny z tvrdé pšenice bez vajec
  • výroba "al bronzo"
  • jemně ochucené
210,00 Kč (840,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Jemné plátky lanýžů

Greenomic Jemné plátky lanýžů, 30 g

  • z letních lanýžů
  • naložené v olivovém oleji
  • k vaření a zjemnění pokrmů
310,00 Kč (10 333,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Alfa extra panenský olivový olej

Greenomic Alfa extra panenský olivový olej, 500 ml

  • sklizeň začátkem listopadu
  • zvláště intenzivní a ovocný
  • ruční sběr, lisovaný za studena
519,00 Kč (1 038,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Greenomic Olivový olej v dřevěné lahvi

Greenomic Olivový olej v dřevěné lahvi, Česnek (250 ml)

  • za studena lisovaný, extra panenský
  • vynikající olej z Řecka
  • čisté přírodní chutě
390,00 Kč (1 560,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Greenomic Fettuccine s bazalkou a citronem

Greenomic Fettuccine s bazalkou a citronem, 250 g

  • krupicové těstoviny z tvrdé pšenice
  • jemně ochucené
  • bez vajec
210,00 Kč (840,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Sada omáček k sýru

Greenomic Sada omáček k sýru, 140 g

  • 1x kaštanový med
  • 1x pomerančovo-zázvorová marmeláda
  • 1x cibulová pomazánka
310,00 Kč (2 214,29 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Fleur de Sel s lanýži

Greenomic Fleur de Sel s lanýži, 25 g

  • z Řecka
  • ideální k rybám a bramborům
  • se sušenými letními lanýži
213,29 Kč 230,00 Kč (8 531,60 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Černý extra panenský olivový olej

Greenomic Černý extra panenský olivový olej, 250 ml

  • intenzivně ovocný
  • ruční sklizeň v listopadu
  • z nezralých oliv Megaritiki
380,00 Kč (1 520,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Greenomic Tagliatelle s lanýži

Greenomic Tagliatelle s lanýži, 250 g

  • krupicové těstoviny z tvrdé pšenice bez vajec
  • vyrobeno bronzovým postupem
  • s příchutí letních lanýžů a hříbků
220,00 Kč (880,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Těstovinová sada - špagety s rajčatovou a bazalkovou omáčkou

Greenomic Těstovinová sada -​ špagety s rajčatovou a bazalkovou omáčkou

  • 1x 250 g těstovin
  • 1x 170 ml Sugo s rajčaty a bazalkou
  • 1x vařečka z bukového dřeva
330,00 Kč

Doručení do 07. října

Greenomic Spaghetti, klasické

Greenomic Spaghetti, klasické, 500 g

  • krupicové těstoviny z tvrdé pšenice
  • bez vajec
  • vyrobeno bronzovým postupem
210,00 Kč (420,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Spaghetti směs koření

Greenomic Spaghetti směs koření, 70 g

  • vyvážená bylinná směs
  • obsahuje česnek a feferonky
  • vč. lžičky z bukového dřeva
130,00 Kč (1 857,14 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sada těstovin - S citronovým olivovým olejem

Greenomic Sada těstovin -​ S citronovým olivovým olejem

  • 1x 250 g těstovin
  • 1x 100 ml ochuceného olivového oleje
  • 1x vařečka z bukového dřeva
330,00 Kč

Doručení do 07. října

Greenomic Směs koření pro Penne all'Arrabbiata

Greenomic Směs koření pro Penne all'Arrabbiata, 70 g

  • na pikantní omáčky na těstoviny
  • s feferonkami
  • vč. lžičky z bukového dřeva
130,00 Kč (1 857,14 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Rose Lunghi Bucati

Greenomic Rose Lunghi Bucati, 500 g

  • z krupice z tvrdé pšenice
  • tradiční výroba
  • Al bronzo
230,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Bio zelený extra panenský olivový olej

Greenomic Bio zelený extra panenský olivový olej, 250 ml

  • nefiltrovaný
  • jemná chuť
  • 100% Patrinia olivy
360,40 Kč 380,00 Kč (1 441,60 Kč / l)

Doručení do 07. října

Greenomic Tricolore špagety

Greenomic Tricolore špagety, 500 g

  • z krupice z tvrdé pšenice
  • vyrobeny Al bronzo
  • s rajčaty, špenátem a červenou řepou
220,00 Kč (440,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Grissini

Greenomic Grissini, Salt & Oregano (140 g)

  • lahodné
  • aromatická chuť
  • ruční výroba
160,00 Kč (1 142,86 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Kakaové vlny

Greenomic Kakaové vlny, 500 g

  • z krupice z tvrdé pšenice
  • s 2 % kakaového prášku
  • podávají se na slano nebo na sladko
230,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Crema

Greenomic Crema, Bruschetta (135 g)

  • různé druhy
  • všestranné použití
  • aromatická kořeněná chuť
130,00 Kč (962,96 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Barbarossa Penne All' Arrabbiata

Greenomic Barbarossa Penne All' Arrabbiata, 500 g

  • elegantní balení
  • optimální vstřebávání omáčky
  • opalující a kořeněná chuť
220,00 Kč (440,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Bruschetta směs koření

Greenomic Bruschetta směs koření, 70 g

  • italské příchutě
  • se sušenými citrony a oreganem
  • vč. lžičky z bukového dřeva
130,00 Kč (1 857,14 Kč / kg)

Doručení do 07. října