Greenomic - těstoviny a rizoto

Vsaďte na kvalitu!

Těstoviny a rizoto od Greenomic.

Filtrovat a seřadit

Ceny Highlights Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Těstoviny a rizoto: 22 produktů

Greenomic Risotto

Greenomic Risotto, Hříbky (170 g)

  • rýže Carnaroli s různými přísadami
  • bez umělých příchutí
  • snadná příprava
112,15 Kč 130,00 Kč (659,71 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Greenomic Špagety s citronem

Greenomic Špagety s citronem, 500 g

  • krupicové těstoviny z tvrdé pšenice bez vajec
  • vyrobeny bronzovým postupem
  • s citronovou šťávou a kurkumou
137,11 Kč 210,00 Kč (274,22 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Greenomic Bio fettuccine - klasik

Greenomic Bio fettuccine -​ klasik, 250 g

  • krupicové těstoviny z tvrdé pšenice s vejcem
  • výroba "al bronzo"
  • dobrá absorpce omáčky
181,83 Kč 210,00 Kč (727,32 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Greenomic Cavatappi

Greenomic Cavatappi, 450 g

  • krupicové těstoviny z tvrdé pšenice bez vajec
  • vyrobeno bronzovým postupem
  • dobře absorbují omáčky
181,83 Kč 210,00 Kč (404,07 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Greenomic Fettuccine

Greenomic Fettuccine, 250 g

  • krupicové těstoviny z tvrdé pšenice bez vajec
  • výroba "al bronzo"
  • jemně ochucené
181,83 Kč 210,00 Kč (727,32 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Greenomic Fettuccine s bazalkou a citronem

Greenomic Fettuccine s bazalkou a citronem, 250 g

  • krupicové těstoviny z tvrdé pšenice
  • jemně ochucené
  • bez vajec
181,83 Kč 210,00 Kč (727,32 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Greenomic Tagliatelle s lanýži

Greenomic Tagliatelle s lanýži, 250 g

  • krupicové těstoviny z tvrdé pšenice bez vajec
  • vyrobeno bronzovým postupem
  • s příchutí letních lanýžů a hříbků
190,82 Kč 220,00 Kč (763,28 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Greenomic Spaghetti, klasické

Greenomic Spaghetti, klasické, 500 g

  • krupicové těstoviny z tvrdé pšenice
  • bez vajec
  • vyrobeno bronzovým postupem
181,83 Kč 210,00 Kč (363,66 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Greenomic Rose Lunghi Bucati

Greenomic Rose Lunghi Bucati, 500 g

  • z krupice z tvrdé pšenice
  • tradiční výroba
  • Al bronzo
204,31 Kč 230,00 Kč (408,62 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Greenomic Kakaové vlny

Greenomic Kakaové vlny, 500 g

  • z krupice z tvrdé pšenice
  • s 2 % kakaového prášku
  • podávají se na slano nebo na sladko
204,31 Kč 230,00 Kč (408,62 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Greenomic Tricolore špagety

Greenomic Tricolore špagety, 500 g

  • z krupice z tvrdé pšenice
  • vyrobeny Al bronzo
  • s rajčaty, špenátem a červenou řepou
190,82 Kč 220,00 Kč (381,64 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Greenomic Špagety s česnekem a chilli

Greenomic Špagety s česnekem a chilli, 500 g

  • s chilli, paprikou a česnekem
  • krupice z tvrdé pšenice a bez vajec
  • výroba "al bronzo"
181,83 Kč 210,00 Kč (363,66 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Greenomic Barbarossa Penne All' Arrabbiata

Greenomic Barbarossa Penne All' Arrabbiata, 500 g

  • elegantní balení
  • optimální vstřebávání omáčky
  • opalující a kořeněná chuť
193,07 Kč 220,00 Kč (386,14 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Greenomic Al Pistacchio Siciliano

Greenomic Al Pistacchio Siciliano, 500 g

  • stylový design
  • unikátní aroma
  • různé kombinace
240,28 Kč 270,00 Kč (480,56 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Greenomic Risotto s hříbky

Greenomic Risotto s hříbky, 250 g

  • ideální dárek
  • krásně zabalené
  • z Itálie
181,83 Kč 210,00 Kč (727,32 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Greenomic Risotto se šafránem

Greenomic Risotto se šafránem, 250 g

  • aromatické extra nóty
  • obarveno kurkumou
  • vyrobeno v Itálii
181,83 Kč 210,00 Kč (727,32 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Greenomic Risotto s lanýži

Greenomic Risotto s lanýži, 250 g

  • rýže Arborio
  • s letními lanýži
  • kreativně zabalené
206,56 Kč 230,00 Kč (826,24 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Greenomic Motýlí farfalloni (1960's)

Greenomic Motýlí farfalloni (1960's), 500 g

  • farfalloni
  • z krupice z tvrdé pšenice
  • se zeleninou
215,55 Kč 240,00 Kč (431,10 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Greenomic Fusilli Napoletani

Greenomic Fusilli Napoletani, 500 g

  • vyrobeno bez vajec
  • vyrobeno z krupice z tvrdé pšenice
  • v originálním balení
193,07 Kč 220,00 Kč (386,14 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Greenomic Špagety se sépií

Greenomic Špagety se sépií, 500 g

  • krupicové těstoviny z tvrdé pšenice, bez vajec
  • barveny skutečným inkoustem sépií
  • tradiční bronzový proces
190,82 Kč 220,00 Kč (381,64 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Greenomic Zapletené špagety

Greenomic Zapletené špagety, 300 g

  • kreativní design
  • krupicové těstoviny z tvrdé pšenice, bez vajec
  • tradiční bronzový proces
384,13 Kč 430,00 Kč (1 280,43 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

Greenomic Treccia Al peperoncino

Greenomic Treccia Al peperoncino, 350 g

  • z krupice z tvrdé pšenice
  • s chilli papričkami
  • bez vajec
384,13 Kč 430,00 Kč (1 097,51 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici