Greenomic Kakaové vlny, 500 g

Speciální těstoviny!

204,31 Kč 230,00 Kč -11%

(408,62 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 500 g

skladem

Doručení do čtvrtek, 08. října, pokud objednáte do pondělí do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • z krupice z tvrdé pšenice
  • s 2 % kakaového prášku
  • podávají se na slano nebo na sladko

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Greenomic Motýlí farfalloni (1960's), 500 g

Greenomic Kakaové vlny, 500 g 204,31 Kč (408,62 Kč / kg)
Greenomic Motýlí farfalloni (1960's), 500 g 215,55 Kč (431,10 Kč / kg)
Celková cena: 419,86 Kč
Popis

Tyto těstoviny jsou speciální. Jsou vyrobeny z krupice z tvrdé pšenice a s 2 % kakaového prášku. Kakaová příchuť vynikne jen lehce, můžete je tak podávat jak na slano, tak na sladko. Těstoviny se skvěle doplňují s pestem z vlašských ořechů a pistácií, lososem, se sýrovou nivovou omáčkou nebo s ovocným balsamikovým octem s různými druhy bobulí.

Doba přípravy

  • 7 - 8 minut.
Produkt č. GRE-3017
Obsah: 500 g
EAN: 4260328810019
Výrobce č. 3017
Značka (výrobce): Greenomic
Původ: Itálie
Informace ke skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.
Složení

krupice z tvrdé pšenice, 2 % kakaový prášek

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty pro/na 100 g
Energie/energetická hodnota 1541 / 368 kj / kcal
tuk 1,4 g
  z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g
sacharidy 75 g
  z toho cukr 3,7 g
bílkoviny 12 g
sůl 0,03 g
Zákonná záruka & údaje o výrobci
Provozovatel potravinářského podniku: Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Německo, www.greenomic.de

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Greenomic Kakaové vlny (čeština)

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder