Alnatura Bio pistáciové máslo 180 g, 180 g
100 % pražené pistácie
310,00 Kč
(1 722,22 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- jemně sladké aroma
- všestranné použití
Popis
Veganský pistáciový sen: Alnatura Bio pistáciové máslo je vyrobeno ze 100 % pistácií. Chuť je jemně nasládlá, konzistence nebesky krémová. Sen na snídaňovém stole - ať už v porridge, bowl nebo jednoduše na chlebu.
Ideální základ pro kreativní pečení a dezerty - s něčím navíc. Od krémové zmrzliny až po výrazné zeleninové dipy je možné téměř vše.
| Produkt č. | MM-244041 |
|---|---|
| Obsah: | 180 g |
| EAN: | 4104420258839 |
| Výrobce č. | 244041 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), G - mléko, H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
pražené pistácie[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2504 / 598 kj / kcal |
| tuk | 48 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6,1 g |
| sacharidy | 12 g |
| z toho cukr | 6,2 g |
| vláknina | 9,1 g |
| bílkoviny | 25 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|