Alnatura Bio hrubá pomazánka z čočky, 135 g
Kořeněná pomazánka s hrubší strukturou
60,00 Kč
(444,44 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- zrnitá a jemně roztíratelná
- ideální do zásoby
Popis
Máte chuť na vydatnou svačinu k chlebu? Základ hrubé Alnatura Bio pomazánky z čočky tvoří zelená čočka a pražená cibulka, jemně doladěné vybraným kořením. Veganská odpověď na klasiku - zcela bez kompromisů. Díky jemně roztíratelné konzistenci si pomazánku skvěle vychutnáte na chlebu.
Ideální do zásoby: Neotevřená hrubá čočková pomazánka Alnatura Bio vydrží i bez chlazení.
| Produkt č. | MM-237224 |
|---|---|
| Obsah: | 135 g |
| EAN: | 4104420249059 |
| Výrobce č. | 237224 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
voda, 20 % zelená čočka[1], slunečnicový olej[1], 8 % cibule[1], slunečnicová semínka[1], 6 % smažená cibule[1] (cibule[1], slunečnicový olej[1]), rajčatový koncentrát[1], mořská sůl, česnek[1], celer[1], kardamom (Elettaria cardamomum)[1], majoránka[1], muškát[1], pepř[1], nové koření (pimentovník pravý)[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1063 / 254 kj / kcal |
| tuk | 20 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,3 g |
| sacharidy | 10 g |
| z toho cukr | 3 g |
| vláknina | 5,5 g |
| bílkoviny | 5,7 g |
| sůl | 1,7 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|