Alnatura Bio tortellini se sýrem, chlazené, 250 g
Praktické pro rychlou kuchyni
70,00 Kč
(280,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- sýrová náplň
- bio kvalita
- vegetariánské
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Tortellini Sýr semi fresh nejen skvěle chutnají, ale jsou také ideální pro rychlou kuchyni. Těstoviny jsou vyrobené ze semoliny z tvrdé pšenice a plněné krémovou sýrovou směsí.
Příprava:
Tortellini nechte táhnout v lehce vroucí osolené vodě cca 12-15 minut.
| Produkt č. | MM-110030 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420250239 |
| Výrobce č. | 110030 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace, EU/bio označení mimo EU |
| Výživa: | vegetariánská |
| Může obsahovat: | L - celer |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1264 / 302 kj / kcal |
| tuk | 5,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,8 g |
| sacharidy | 51 g |
| z toho cukr | 2,5 g |
| vláknina | 3,8 g |
| bílkoviny | 11 g |
| sůl | 1,1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|