Grilování

Pro grilovací mistry a fanoušky!

Zde naleznete nejen praktické, ale i pikantní a chutné výrobky pro grilování a uzení. Náš sortiment zahrnuje klasické i Rub koření, produkty na grilování, příslušenství, knihy, přísady a mnohem více. Nic tak nestojí v cestě Vašemu skvělému požitku!

Nakupovat dle kategorií

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filtrovat a seřadit

    Ceny Značky Značka kvality Výživa
    Filtr

    Grilování: 1 - 30 z 501 produktů

    MAMA'S FOOD Ajvar - jemný

    MAMA'S FOOD Ajvar -​ jemný, 550 g

    • 100% přírodní ingredience
    • autentická chuť
    • vegan
    210,00 Kč (381,82 Kč / kg)

    Doručení do 15. října

    MAMA'S FOOD Ajvar - pálivý

    MAMA'S FOOD Ajvar -​ pálivý, 550 g

    • 100% přírodní ingredience
    • autentická chuť
    • vegan
    210,00 Kč (381,82 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    MAMA'S FOOD Pražená papriková salsa - jemná

    MAMA'S FOOD Pražená papriková salsa -​ jemná, 550 g

    • vydatná, pikantní a krémová
    • vegan a bez lepku
    • 100% přírodní ingredience
    134,43 Kč 200,00 Kč (244,42 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Radatz Käsekrainer rakouské klobásy

    Radatz Käsekrainer rakouské klobásy, 10 ks (1.400 g)

    • vynikající pro grilování
    • z nejlepšího masa
    • s pikantním sýrem ementál a kvalitním mlékem
    410,00 Kč (292,86 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Jordan extra olivový olej

    Jordan Olivenöl Jordan extra olivový olej, 1 l

    • vysoká kvalita
    • přirozené zpracování
    • jedinečná chuť
    639,00 Kč (639,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    MAMA'S FOOD Pražená papriková salsa - pikantní

    MAMA'S FOOD Pražená papriková salsa -​ pikantní, 550 g

    • papriky, rajčata a feferonky
    • vydatná a pikantní
    • ke grilovaným a pečeným dobrotám
    151,92 Kč 220,00 Kč (276,22 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Alnatura Bio kečup

    Alnatura Bio kečup, 500 ml

    • ovocně-aromatický
    • se solí a kořením
    • jako dip
    90,00 Kč (180,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Alnatura Bio vídeňské párky, ve skle

    Alnatura Bio vídeňské párky, ve skle, 390 g

    • bio kvalita
    • maso z německa
    • 6 kusů ve sklenici
    120,00 Kč (666,67 Kč / kg Hmotnost pevného podílu)

    Doručení do 07. října

    MAMA'S FOOD Zelený ajvar - pálivý

    MAMA'S FOOD Zelený ajvar -​ pálivý, 550 g

    • ohnivě pikantní
    • bez umělých přísad
    • vegan a bez lepku
    210,00 Kč (381,82 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Radatz Käsekrainer rakouské klobásy - pálivé

    Radatz Käsekrainer rakouské klobásy -​ pálivé, 700 g

    • pikantní sýrová příchuť
    • kouřové aroma
    • s chilli
    260,00 Kč (371,43 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Zwergenwiese Bio dětský kečup s jablečným sladidlem

    Zwergenwiese Bio dětský kečup s jablečným sladidlem, 500 ml

    • ovocný
    • jemná chuť
    • bez průmyslového cukru
    90,00 Kč (180,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Tempehmanufaktur Bio lupinový tempeh s divokými bylinkami

    Tempehmanufaktur Bio lupinový tempeh s divokými bylinkami, 170 g

    • aromatická vydatná chuť
    • perfektní do polévky a kotlíkových jídel
    • vysoký obsah bílkovin
    110,00 Kč (647,06 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Tempehmanufaktur Bio Tempeh-Burger Smoky Paprika

    Tempehmanufaktur Bio Tempeh-​Burger Smoky Paprika, 200 g

    • fermentovaná sója a fazole
    • vydatná kouřová marináda
    • 2 ks v balení
    110,00 Kč (550,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Rapunzel Bio olej na smažení a pečení

    Rapunzel Bio olej na smažení a pečení, 1 l

    • nejčistší slunečnicový olej
    • neutrální chuť
    • vysoce tepelně zpracovatelný
    210,00 Kč (210,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Tempehmanufaktur Bio Tempeh Gyros koření

    Tempehmanufaktur Bio Tempeh Gyros koření, 200 g

    • z fermentovaných sójových bobů
    • ideální pro slaná jídla
    • snadná příprava
    110,00 Kč (550,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Taifun Bio Tofu natur

    Taifun Bio Tofu natur, 200 g

    • tradiční základní tofu
    • univerzální
    • obsahuje vysoce kvalitní rostlinné bílkoviny
    60,00 Kč (300,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Peranzana olivový olej v pruhovaném džbánu

    Muraglia Peranzana olivový olej v pruhovaném džbánu, 500 ml

    • ručně vyrobený a malovaný
    • elegantní ovocnost
    • s jemnými vůněmi
    1 349,00 Kč (2 698,00 Kč / l)

    Doprava zdarma do 07. října

    Taifun Bio hedvábné tofu

    Taifun Bio hedvábné tofu, 400 g

    • neutrální chuť
    • univerzální
    • alternativa k jogurtu nebo smetaně
    90,00 Kč (225,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    FLYING GOOSE Sriracha chilli omáčka - pikantní

    FLYING GOOSE Sriracha chilli omáčka -​ pikantní, 455 ml

    • extra pálivá, díky 61 % chilli
    • intenzivní česneková chuť
    • všestranná
    160,00 Kč (351,65 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Ankerkraut "Magic Dust" BBQ-Rub koření

    Ankerkraut "Magic Dust" BBQ-​Rub koření, 750 g

    • originální americký recept
    • jednoduchá příprava
    • jemně pálivá
    519,00 Kč (692,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Tempehmanufaktur Bio Tempeh BBQ

    Tempehmanufaktur Bio Tempeh BBQ, 200 g

    • kouřová kořeněná chuť
    • všestranné použití
    • alternativa tofu
    110,00 Kč (550,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Taifun Bio Tofu 'Rosso'

    Taifun Bio Tofu 'Rosso', 200 g

    • ovocně-svěží
    • středomořská chuť
    • konzumuje se za studena nebo za tepla
    90,00 Kč (450,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Radatz Frankfurtské párky bez kůže

    Radatz Frankfurtské párky bez kůže, 550 g

    • hovězí a vepřové maso
    • jemné a extra křehké
    • paktické rodinné balení
    170,00 Kč (309,09 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Tempehmanufaktur Bio tempeh s česnekem a koriandrem

    Tempehmanufaktur Bio tempeh s česnekem a koriandrem, 200 g

    • z fermentovaných sójových bobů
    • s jemným česnekovým tónem
    • připravuje se na pánvi
    110,00 Kč (550,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Tempehmanufaktur Bio Tempeh Curry

    Tempehmanufaktur Bio Tempeh Curry, 200 g

    • z fermentovaných sójových bobů
    • exotická chuť
    • mírná kořenitost
    110,00 Kč (550,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Radatz Debrecínské párky bez kůže

    Radatz Debrecínské párky bez kůže, 550 g

    • zejména pro párky v rohlíku
    • pikantní a křehké
    • 10 ks v balení
    190,00 Kč (345,45 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Taifun Bio Tofu s bazalkou

    Taifun Bio Tofu s bazalkou, 200 g

    • s čerstvými bylinkami
    • perfektní jako příloha
    • lze konzumovat teplé i studené
    90,00 Kč (450,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    bibigo GochuJang Hot Pepper pasta

    bibigo GochuJang Hot Pepper pasta, 500 g

    • pravá korejská fermentační technika
    • pikantní lehce nasládlá a bohatá na umami
    • ostré nóty
    140,00 Kč (280,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Alnatura Bio delikatesní majonéza

    Alnatura Bio delikatesní majonéza, 250 ml

    • vejce a slunečnicový olej
    • krémová textura
    • ke zjemnění pokrmů
    80,00 Kč (320,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    MAMA'S FOOD Domácí ajvar, extra pálivý

    MAMA'S FOOD Domácí ajvar, extra pálivý, 290 g

    • vegan
    • velmi pikantní chuť
    • žádné zbytečné přísady
    160,00 Kč (551,72 Kč / kg)

    Doručení do 07. října