Oleje ke grilování

Pro lahodné chvilky s přáteli!

Vyzkoušejte naše vybrané oleje a užijte si grilovací sezónu.

Filtrovat a seřadit

Ceny Highlights Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Oleje: 30 produktů

Jordan extra olivový olej

Jordan Olivenöl Jordan extra olivový olej, 1 l

  • vysoká kvalita
  • přirozené zpracování
  • jedinečná chuť
639,00 Kč (639,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Rapunzel Bio olej na smažení a pečení

Rapunzel Bio olej na smažení a pečení, 1 l

  • nejčistší slunečnicový olej
  • neutrální chuť
  • vysoce tepelně zpracovatelný
210,00 Kč (210,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Peranzana olivový olej v pruhovaném džbánu

Muraglia Peranzana olivový olej v pruhovaném džbánu, 500 ml

  • ručně vyrobený a malovaný
  • elegantní ovocnost
  • s jemnými vůněmi
1 349,00 Kč (2 698,00 Kč / l)

Doprava zdarma do 07. října

Alnatura Bio olej na smažení a pečení

Alnatura Bio olej na smažení a pečení, 750 ml

  • vysoce tepelně zpracovatelný, neutrální chuť
  • ideální na vaření, pečení a smažení
  • 100% bio slunečnicová semínka
120,00 Kč (160,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Frunix KNOFIX česnekový olej

Frunix KNOFIX česnekový olej , 100 ml

  • olivový olej s česnekovým extraktem
  • bez fruktózy a nízký obsah histaminu
  • snadné dávkování
340,00 Kč (3 400,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Rapunzel Bio extra panenský ovocný olivový olej

Rapunzel Bio extra panenský ovocný olivový olej, 1 l

  • ovocná chuť
  • na krátké smažení a studené pokrmy
  • lisován při nízké teplotě
589,00 Kč (589,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Peranzana olivový olej v tečkovaném džbánu

Muraglia Peranzana olivový olej v tečkovaném džbánu, 500 ml

  • ručně vyrobený a malovaný
  • elegantní ovocnost
  • s jemnými vůněmi
1 349,00 Kč (2 698,00 Kč / l)

Doprava zdarma do 07. října

Ölmühle Solling Bio panenský hořčičný olej - EG-Bio

Ölmühle Solling Bio panenský hořčičný olej -​ EG-​Bio, 250 ml

  • lisovaný za studena
  • obsahuje důležité mastné kyseliny
  • mírně ostrý
410,00 Kč (1 640,00 Kč / l)

Doručení do 21. října

Robin Hot Chilli Oil - Original

Robin Hot Chilli Oil -​ Original, 100 ml

  • lisovaný za studena, panenský
  • pikantní ze sušených listů chilli
  • k doladění pokrmů
130,00 Kč (1 300,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

KOTÁNYI Citronový olej

KOTÁNYI Citronový olej, 0,50 l

  • svěží vůně, svěží chuť
  • jemný extra panenský olivový olej
  • se svěžím citrusovým nádechem
330,00 Kč (660,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Gölles Manufaktur Olivový olej

Gölles Manufaktur Olivový olej, 500 ml

  • jemná vůně
  • osvěžující
  • přírodní lahodná chuť
380,00 Kč (760,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Extra panenský olivový olej s esencí z černých lanýžů

Finca La Barca Extra panenský olivový olej s esencí z černých lanýžů, 100 ml

  • jemná příchuť lanýžů a olivového oleje
  • s olivovým olejem lisovaným za studena
  • k masu, rýži a zeleninovým pokrmům
230,00 Kč (2 300,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Ölmühle Fandler Bio řepkový olej

Ölmühle Fandler Bio řepkový olej, 500 ml

  • ořechový, kořeněný, zemitý
  • univerzální
  • bio kvalita z Rakouska
440,00 Kč (880,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Muraglia Peranzana olivový olej

Muraglia Peranzana olivový olej , 250 ml

  • jemně ovocný
  • vyroben v Apulii
  • ze 100% oliv Peranzana
490,00 Kč (1 960,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

KOTÁNYI Chilli olej

KOTÁNYI Chilli olej, 0,50 l

  • příjemně štiplavý, lehce ohnivé chuti
  • jemný extra panenský olivový olej
  • dokonalá olivová chuť
480,00 Kč (960,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio olej z provensálského koření - Naturland

Ölmühle Solling Bio olej z provensálského koření -​ Naturland, 100 ml

  • středomořský
  • za studena lisovaný
  • chuťový zážitek
160,00 Kč (1 600,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

La Maja "Alfar Arbequina" olivový olej ve spreji

La Maja "Alfar Arbequina" olivový olej ve spreji, 200 ml

  • intenzivní aroma
  • velmi nízká kyselost
  • z oblasti Navarra
210,00 Kč (1 050,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Viani & Co. Olivový olej s aroma hříbků

Viani & Co. Olivový olej s aroma hříbků, 100 ml

  • jemná příjemná vůně
  • s aroma hříbků
  • ideální k těstovinovým a rýžovým pokrmům
260,00 Kč (2 600,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Finca La Barca Extra Virgin Olive Oil

Finca La Barca Extra Virgin Olive Oil, 2 l

  • 100% olivový olej Arbequina
  • za studena lisovaný
  • jemný a ovocný
779,00 Kč (389,50 Kč / l)

Doručení do 07. října

Extra panenský olivový olej - středně ovocný

Viani Extra panenský olivový olej -​ středně ovocný, 1 l

  • z 5 různých druhů oliv
  • sklízí se ručně
  • lehce sladké nóty
899,00 Kč (899,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Viani & Co. Olivový olej s letními lanýži

Viani & Co. Olivový olej s letními lanýži, 100 ml

  • oříšková chuť
  • prvotřídní olivový olej
  • ideální na risotto a těstoviny
310,00 Kč (3 100,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Dárkové balení 4 extra panenských olivových olejů

Finca La Barca Dárkové balení 4 extra panenských olivových olejů

  • 1x 50 ml uzeného olivového oleje
  • 3x 50 ml olivového oleje neuzeného
  • 100% extra panenský olivový olej ze Španělska
450,00 Kč

Doručení do 07. října

Bio Citrolive olivový olej s citronovým olejem

Rapunzel Bio Citrolive olivový olej s citronovým olejem, 100 ml

  • středomořský topping olej
  • zdokonaluje antipasti a další
  • 100% lisovaný za studena
140,00 Kč (1 400,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Extra panenský olivový olej s uzenou paprikou v prášku

Finca La Barca Extra panenský olivový olej s uzenou paprikou v prášku, 200 ml

  • kořeněný olivový olej
  • plná chuť
  • mírně pikantní
340,00 Kč (1 700,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Calvi Čistý olivový olej

Calvi Čistý olivový olej, 1.000 ml

  • jemná chuť
  • směs rafinovaného a panenského oleje
  • ideální na smažení a fritování
719,00 Kč (719,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Ölmühle Solling Bio kořenící olej s chilli - Naturland

Ölmühle Solling Bio kořenící olej s chilli -​ Naturland, 250 ml

  • 100% přírodní
  • ohnivě a ovocný s 4689 Scoville
  • lisovaný za studena
260,00 Kč (1 040,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Ölmühle Solling Bio sada středomořská kuchyně

Ölmühle Solling Bio sada středomořská kuchyně

  • dárkové balení
  • lisované za studena
440,00 Kč

Doručení do 07. října

Ölmühle Solling Bio rostlinný kořenící olej

Ölmühle Solling Bio rostlinný kořenící olej, 100 ml

  • z řepkového a lískového oleje
  • harmonizováno kořením
  • pro jemnou a lehkou zeleninu
180,00 Kč (1 800,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Greenomic Extra panenské olivové oleje

Greenomic Extra panenské olivové oleje, Lemon (250 ml)

  • aromatický
  • olej z Korintu (Řecko)
  • jedinečná chuť
330,00 Kč (1 320,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Sapore di Sole Bio dýňový olej

Sapore di Sole Bio dýňový olej, 250 ml

  • silná oříšková chuť
  • bohatý na esenciální mastné kyseliny
  • ideální k dochucování
230,00 Kč (920,00 Kč / l)

Doručení do 07. října