Alnatura Bio špaldové máslové sušenky, 125 g
Křupavé pečivo v 6 motivech
60,00 Kč
(480,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od 12 měsíců
- bio kvalita
- špalda v kvalitě Demeter
Popis
Tyto praktické sušenky jsou k dispozici v 6 různých motivech a přicházejí ve veselém balení. Ať už na výlet nebo do krabičky do školky, Alnatura Bio Dinkel Butterkekse vždy vykouzlí dobrou náladu. Sladkost pochází z datlí (složky obsahují přirozeně se vyskytující cukry).
| Produkt č. | MM-241221 |
|---|---|
| Obsah: | 125 g |
| EAN: | 4104420253476 |
| Výrobce č. | 241221 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 12 měsíců |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, H - ořechy, M - hořčici, N - sezamová semínka, P - vlčí bob (lupinu) |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1641 / 392 kj / kcal |
| tuk | 12,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7,5 g |
| sacharidy | 58,3 g |
| z toho cukr | 9,8 g |
| vláknina | 5 g |
| bílkoviny | 9,8 g |
| sůl | 0,08 g |
Důležité informace o užívání kojeneckých a dětských svačinek
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|