Alnatura Bio dýňová semínka, 200 g
Všestranný pomocník do kuchyně i na cesty
90,00 Kč
(450,00 Kč / kg, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita z rakouska
- aromaticky oříškové
- samostatně, jako topping nebo na pečení
Popis
Díky své aromaticky oříškové chuti skvěle doladí chléb a pečivo, ať už přírodní, nebo pražené. Dýňová semínka se výborně hodí také do salátů či müsli a samotná jsou jemnou svačinou. Alnatura Bio dýňová semínka pocházejí z rakouského bio zemědělství.
| Produkt č. | MM-240196 |
|---|---|
| Obsah: | 200 g |
| EAN: | 4104420253582 |
| Výrobce č. | 240196 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , F - sójové boby, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
dýňová semínka[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2504 / 598 kj / kcal |
| tuk | 48 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 8,9 g |
| sacharidy | 1,3 g |
| z toho cukr | 1,3 g |
| vláknina | 6,3 g |
| bílkoviny | 37 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|