Alnatura Bio lyofilizované maliny, 20 g
Ovocně aromatická chuť v každém soustu
90,00 Kč
(4 500,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- zpracováno ihned po sklizni
- šetrně lyofilizováno
- pro müsli, jogurt apod.
Popis
Lyofilizované Bio maliny od Alnatura Vám přinesou plné ovocné aroma jemných malin v křupavé podobě. Díky šetrnému sušení mrazem si ovoce zachovává chuť i barvu. Můžete je využít na mnoho způsobů, například do müsli, jogurtu, smoothie nebo jako Topping na zmrzlinu.
| Produkt č. | MM-243316 |
|---|---|
| Obsah: | 20 g |
| EAN: | 4104420257498 |
| Výrobce č. | 243316 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
maliny[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1340 / 320 kj / kcal |
| tuk | 5,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,6 g |
| sacharidy | 39 g |
| z toho cukr | 26 g |
| vláknina | 42 g |
| bílkoviny | 7,8 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|