Alnatura Bio marcipánovo-nugátová tyčinka, hořká čokoláda, 40 g
Perfektní na cesty
40,00 Kč
(1 000,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Alnatura
Bio kokosová tyčinka, hořká čokoláda
Pro všechny milovníky kokosu
30,00 Kč(750,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio marcipánová tyčinka, hořká čokoláda
Marcipán v kombinaci s čokoládou
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio kokosová tyčinka, mléčná čokoláda
Ideální na svačinu
30,00 Kč(750,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio marcipánovo-nugátová tyčinka, hořká čokoláda
Perfektní na cesty
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio tyčinka s fíky a datlemi
Sušené ovoce v kombinaci s čokoládou
40,00 Kč(1 333,33 Kč / kg)
Vlastnosti
- hořká čokoláda
- bio kvalita
- vegan
K tomu se hodí
Popis
Tato Bio marcipánovo-nugátová tyčinka od Alnatura spojuje jemnou hořkou čokoládu s aromatickým pravým marcipánem a nugátem. Díky praktické velikosti je ideální na cesty i jako malá svačina mezi jídly.
| Produkt č. | MM-142461 |
|---|---|
| Obsah: | 40 g |
| EAN: | 42247104 |
| Výrobce č. | 142461 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
60 % marcipán[1] (43 % mandle[1], surový třtinový cukr[1], voda, invertní cukrový sirup[1], 0,9 % alkohol), 25 % jemná hořká čokoláda[1] (kakaová hmota[1], surový třtinový cukr[1], kakaové máslo[1], mleté lusky bourbonské vanilky[1]), 15 % nugát[1] (surový třtinový cukr[1], 34 % lískové oříšky[1], kakaové máslo[1], kakaová hmota[1])
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2131 / 509 kj / kcal |
| tuk | 31 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 9,5 g |
| sacharidy | 44 g |
| z toho cukr | 42 g |
| vláknina | 7,5 g |
| bílkoviny | 8,8 g |
| sůl | 0,05 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|