Alnatura Bio kokosová tyčinka, hořká čokoláda, 40 g
Pro všechny milovníky kokosu
30,00 Kč
(750,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Alnatura
Bio kokosová tyčinka, hořká čokoláda
Pro všechny milovníky kokosu
30,00 Kč(750,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio marcipánová tyčinka, hořká čokoláda
Marcipán v kombinaci s čokoládou
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio kokosová tyčinka, mléčná čokoláda
Ideální na svačinu
30,00 Kč(750,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio marcipánovo-nugátová tyčinka, hořká čokoláda
Perfektní na cesty
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio tyčinka s fíky a datlemi
Sušené ovoce v kombinaci s čokoládou
40,00 Kč(1 333,33 Kč / kg)
Vlastnosti
- šťavnatá tyčinka
- bio kvalita
- vyrobeno bez lecitinů
K tomu se hodí
Popis
Tato Bio kokosová tyčinka okouzlí svou lehce exotickou chutí. Šťavnatý strouhaný kokos je obalený v mléčné a hořké čokoládě. Jedno balení obsahuje dvě tyčinky.
| Produkt č. | MM-130440 |
|---|---|
| Obsah: | 40 g |
| EAN: | 42143956 |
| Výrobce č. | 130440 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | A - lepek , F - sójové boby, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
37 % kokosové vločky[1], 25 % hořká čokoláda[1] (kakaová hmota[1], surový třtinový cukr[1], kakaové máslo[1]), glukózo-fruktózový sirup[1], 11 % mléčná čokoláda[1] (surový třtinový cukr[1], kakaové máslo[1], plnotučné sušené mléko[1], kakaová hmota[1]), surový třtinový cukr[1], glukózový sirup[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2282 / 545 kj / kcal |
| tuk | 39 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 29 g |
| sacharidy | 39 g |
| z toho cukr | 36 g |
| vláknina | 9,4 g |
| bílkoviny | 4,7 g |
| sůl | 0,08 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|