Alnatura Bio tyčinka s fíky a datlemi, 30 g
Sušené ovoce v kombinaci s čokoládou
40,00 Kč
(1 333,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Alnatura
Bio kokosová tyčinka, hořká čokoláda
Pro všechny milovníky kokosu
30,00 Kč(750,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio marcipánová tyčinka, hořká čokoláda
Marcipán v kombinaci s čokoládou
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio kokosová tyčinka, mléčná čokoláda
Ideální na svačinu
30,00 Kč(750,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio marcipánovo-nugátová tyčinka, hořká čokoláda
Perfektní na cesty
40,00 Kč(1 000,00 Kč / kg) -
Alnatura
Bio tyčinka s fíky a datlemi
Sušené ovoce v kombinaci s čokoládou
40,00 Kč(1 333,33 Kč / kg)
Vlastnosti
- hořká čokoláda
- fíky a datle
- bio kvalita
K tomu se hodí
Popis
Tato Bio tyčinka s fíky a datlemi od Alnatura spojuje chutné sušené ovoce s jemnou hořkou čokoládou. Hlavními ingrediencemi jsou fíky a datle. Tyčinka je vyrobená bez lecitinu a je veganská.
| Produkt č. | MM-120416 |
|---|---|
| Obsah: | 30 g |
| EAN: | 42406174 |
| Výrobce č. | 120416 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1658 / 396 kj / kcal |
| tuk | 15 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 8,1 g |
| sacharidy | 57 g |
| z toho cukr | 53 g |
| vláknina | 8,2 g |
| bílkoviny | 4,2 g |
| sůl | 0,05 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|