Itálie - mouky a obiloviny

Mouky a obiloviny z Itálie!

Zde na Vás čekají mouky a obiloviny z Itálie!

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Mouky a obiloviny: 1 - 30 z 48 produktů

CAPUTO Pšeničná mouka Cuoco

CAPUTO Pšeničná mouka Cuoco, 1 kg

  • ideální pro pečení pizzy
  • na dlouhé kynutí
  • větší obsah bílkovin
99,40 Kč 110,00 Kč (99,40 Kč / kg)

Doručení do 07. října

CAPUTO Pšeničná mouka - Pizzaria typ 00

CAPUTO Pšeničná mouka -​ Pizzaria typ 00, 1.000 g

  • velmi hrubá
  • vynikající pružnost
  • vzdušné křupavé těsto
80,00 Kč (80,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

CAPUTO Mouka z tvrdé pšenice na těstoviny

CAPUTO Mouka z tvrdé pšenice na těstoviny, 1 kg

  • pružné těsto s jemnými póry
  • i pro výrobu domácích těstovin
  • i na slané pečivo
80,00 Kč (80,00 Kč / kg)

Doručení do 19. listopadu

CAPUTO Manitoba pšeničná mouka typ 0

CAPUTO Manitoba pšeničná mouka typ 0, 5 kg

  • pro těsta s dlouhou dobou kynutí
  • skvělá na panettone
  • z Itálie
330,00 Kč (66,00 Kč / kg)

Doručení do 13. října

Sapore di Sole Bio prvotní obilná mouka - Romagna typ 1

Sapore di Sole Bio prvotní obilná mouka -​ Romagna typ 1, 1 kg

  • prvotní pšenice z Emilia Romagna
  • na těsto na těstoviny, sladké a slané pečivo
  • má vysoký obsah vlákniny a je chutná
80,00 Kč (80,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio Timilia - celozrnná krupice z prvotní pšenice

Sapore di Sole Bio Timilia -​ celozrnná krupice z prvotní pšenice, 1.000 g

  • bohatá na vlákninu a živiny
  • jemně mletá, pomocí kamenů v oblasti Modica
  • na pečení a vaření
120,00 Kč (120,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio Russello - celozrnná krupice z tvrdé pšenice

Sapore di Sole Bio Russello -​ celozrnná krupice z tvrdé pšenice, 1.000 g

  • bohatá na vlákninu a živiny
  • jemně mletá na kameni v oblasti Modica
  • na pečení a vaření
120,00 Kč (120,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio Perciasacchi - celozrnná krupice z tvrdé pšenice

Sapore di Sole Bio Perciasacchi -​ celozrnná krupice z tvrdé pšenice, 1.000 g

  • bohatá na vlákninu a živiny
  • jemně mletá na kameni, v oblasti Modica
  • na pečení a vaření
120,00 Kč (120,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio 2minutová polenta z kukuřičné krupice

Sapore di Sole Bio 2minutová polenta z kukuřičné krupice, 500 g

  • vydatná s jemným nádechem
  • připravena za 2 minuty
  • Demeter a přirozeně bez lepku
70,00 Kč (140,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sapore di Sole Bio kukuřičná mouka (hrubozrnná)

Sapore di Sole Bio kukuřičná mouka (hrubozrnná), 1 kg

  • aromatická a příjemně zrnitá
  • pro slané a sladké recepty
  • zdravá a bez lepku
90,00 Kč (90,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

CAPUTO Fioreglut bezlepková rýžová mouka

CAPUTO Fioreglut bezlepková rýžová mouka, 1.000 g

  • s pohankovou moukou
  • pro lahodné výsledky
  • z Itálie
360,00 Kč (360,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sapore di Sole Bio bílý čirok (Sorghum)

Sapore di Sole Bio bílý čirok (Sorghum), 400 g

  • chutný a sytý
  • jako příloha nebo přísada
  • cenný a bohatý
90,00 Kč (225,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sapore di Sole Bio pšenice jednozrnka

Sapore di Sole Bio pšenice jednozrnka, 350 g

  • ořechové aroma s jemnou sladkostí
  • do salátů, pečiva a dalších pokrmů
  • alternativa pšenice a rýže
70,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Casale Paradiso Bílá polenta

Casale Paradiso Bílá polenta, 300 g

  • zdrženlivá v chuti
  • snadná příprava
120,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sapore di Sole Bio měkká pšeničná mouka - typ 1

Sapore di Sole Bio měkká pšeničná mouka -​ typ 1, 1 kg

  • pšeničná mouka
  • mletá vodní silou a pomocí kamenů
  • obsahuje mnoho cenných živin
70,00 Kč (70,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sapore di Sole Směs bio mouky pro etruský chléb

Sapore di Sole Směs bio mouky pro etruský chléb, 1 kg

  • žito, špalda a etruská pšenice
  • ideální příloha a svačina
  • 100% bio pěstování z Itálie
90,00 Kč (90,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio měkká pšeničná mouka - typ 2, Maiorca

Sapore di Sole Bio měkká pšeničná mouka -​ typ 2, Maiorca, 1.000 g

  • aromatické, výživná a bohatá na vlákninu
  • jemně mletá na kameni, v oblasti Modica
  • na pečení a vaření
110,00 Kč (110,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sapore di Sole Bio směs mouky na pizzu

Sapore di Sole Bio směs mouky na pizzu, 1 kg

  • aromatická a bohatá na bílkoviny
  • mletá na kameni s vodní silou
  • 100% bio pšenice z Itálie
100,00 Kč (100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sapore di Sole Bio ječné kroupy

Sapore di Sole Bio ječné kroupy, 400 g

  • neutrální chuť
  • obohatí polévky, saláty a další pokrmy
  • obsahuje minerály a vitamíny
80,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sapore di Sole Bio jednozrnná špaldová mouka

Sapore di Sole Bio jednozrnná špaldová mouka, 500 g

  • vysoký obsah bílkovin a vlákniny
  • bio, s nízkým obsahem lepku
  • na pečení a vaření
100,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sapore di Sole Bio špalda

Sapore di Sole Bio špalda, 400 g

  • loupaná a očištěná
  • pro další zpracování
  • obsahuje velké množství selenu a kyseliny fytové
80,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sapore di Sole Bio cizrnová mouka - bez lepku

Sapore di Sole Bio cizrnová mouka -​ bez lepku, 350 g

  • jemná oříšková chuť
  • do pečiva, lívanců a dalších pokrmů
  • přirozeně bez lepku
90,00 Kč (257,14 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sapore di Sole Bio celozrnná rýžová mouka - bez lepku

Sapore di Sole Bio celozrnná rýžová mouka -​ bez lepku, 350 g

  • alternativa mouky s jemnou chutí
  • ideální na pečení a zahuštění
  • extra jemně mletá na kameni, bez lepku
80,00 Kč (228,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mulino Sobrino Bio celozrnná pšeničná mouka

Mulino Sobrino Bio celozrnná pšeničná mouka, 1 kg

  • na suroviny cennější než bílá mouka
  • vhodná pro jemné pečivo
120,00 Kč (120,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mulino Sobrino Bio rýžová mouka

Mulino Sobrino Bio rýžová mouka, 1 kg

  • alternativa ke kukuřičnému škrobu
  • bez lepku
200,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mulino Sobrino Bio 5zrnná mouka

Mulino Sobrino Bio 5zrnná mouka, 900 g

  • jemně mletá válečky z přírodního kamene
  • na chleba a slané pečivo
170,00 Kč (188,89 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mulino Sobrino Bio celozrnná žitná mouka

Mulino Sobrino Bio celozrnná žitná mouka, 900 g

  • obsahuje klíčky a otruby
  • silná chuť
  • pro aromatické kváskové chleby
250,00 Kč (277,78 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mulino Sobrino Bio kukuřičná mouka na polentu

Mulino Sobrino Bio kukuřičná mouka na polentu, 1 kg

  • obohacuje jídelníček
  • bez lepku
172,95 Kč 190,00 Kč (172,95 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mulino Sobrino Bio mouka z jednozrnky

Mulino Sobrino Bio mouka z jednozrnky, 900 g

  • celozrnná mouka
  • zvláště bohatá na minerály
220,00 Kč (244,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Casale Paradiso Polenta Classica

Casale Paradiso Polenta Classica, 300 g

  • snadná příprava
  • skvělá i za studena
120,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října