Sonnentor - přírodní koření

Okořeňte si život!

Chybí Vám doma chilli, skořice, pepř anebo snad mocný šafrán? V této kategorii naleznete koření té nejlepší kvality od oblíbené značky Sonnentor.

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Koření: 1 - 30 z 51 produktů

Sonnentor Bio cejlonská skořice - mletá

Sonnentor Bio cejlonská skořice -​ mletá, 40 g

  • nasládlá jemná chuť
  • čerstvé koření
  • všestranné použití
70,00 Kč (1 750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio česnek - granulát

Sonnentor Bio česnek -​ granulát, 40 g

  • dodá jiskru Vašim pokrmům
  • intenzivní ostrá vůně
  • všestranné využití
70,00 Kč (1 750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio pepř černý

Sonnentor Bio pepř černý, Celý, 55 g

  • ručně balený
  • jemné vůně
  • intenzivní chuti
90,00 Kč (1 636,36 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio hřebíček

Sonnentor Bio hřebíček, Celý, 35 g

  • intenzivní chuť
  • všestranné využití
  • základ pro směs "Pěti koření"
90,00 Kč (2 571,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio vanilka - mletá

Sonnentor Bio vanilka -​ mletá, 10 g

  • pravá vanilka
  • květinové nuance
  • sladká krémová chuť
380,00 Kč (38 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio kmín

Sonnentor Bio kmín, Mletý, 60 g

  • ostré hořko-sladké aroma
  • výrazná chuť
  • osvěžující
70,00 Kč (1 166,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio Chilli - vločky

Sonnentor Bio Chilli -​ vločky, 45 g

  • do těstovinových omáček, kari a marinád
  • veganské a vegetariánské
  • ručně balené
90,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio hřiby - krájené

Sonnentor Bio hřiby -​ krájené, 25 g

  • úžasná houbová chuť
  • všestranné použití
  • vůně lesa
140,00 Kč (5 600,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio kurkuma - mletá

Sonnentor Bio kurkuma -​ mletá, 40 g

  • charakteristická barva
  • květinově-dřevitá vůně
  • základní koření pro kari směsi
70,00 Kč (1 750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio sušená cibule

Sonnentor Bio sušená cibule, 75 g

  • plná chuť
  • zcela bez přídatných látek
  • pro mnoho různých pokrmů
90,00 Kč (1 200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio kardamon

Sonnentor Bio kardamon, Mletý, 50 g

  • třetí nejdražší koření na světě
  • květinově sladké vůně
  • jemná peprná ostrost
200,00 Kč (4 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio paprika sladká

Sonnentor Bio paprika sladká, 50 g

  • aromatické vůně
  • pikantní sladkost
  • příjemný kouřový závěr
80,00 Kč (1 600,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio středomořská kouzelná sůl

Sonnentor Bio středomořská kouzelná sůl, Sypátko, 90 g

  • zjemní středomořské pokrmy
  • dekorativní vzhled
  • svěží vůně růží
110,00 Kč (1 222,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio černucha - celá

Sonnentor Bio černucha -​ celá, 50 g

  • decentní vůně
  • pepřová chuť
  • všestranné použití
90,00 Kč (1 800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio cejlonská skořice - celá

Sonnentor Bio cejlonská skořice -​ celá, 18 g

  • vánoční klasika
  • dekorativní vzhled
  • lehká pomerančová nota
90,00 Kč (5 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio barevný pepř - celý

Sonnentor Bio barevný pepř -​ celý, 50 g

  • mnohostranná směs
  • líbivé barvy
  • hřejivá chuť
90,00 Kč (1 800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio fenykl - celý

Sonnentor Bio fenykl -​ celý, 40 g

  • pro chutný farmářský chléb
  • sladké aromatické koření
  • svěží mentolové aroma
70,00 Kč (1 750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio uzená paprika

Sonnentor Bio uzená paprika, 50 g

  • rustikální kouřové aroma
  • všestranné použití
  • v bio kvalitě
90,00 Kč (1 800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio zázvor - mletý

Sonnentor Bio zázvor -​ mletý, 30 g

  • hřejivé aroma
  • ideální přísada do čaje
  • intenzivní ostrost
70,00 Kč (2 333,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio badyán

Sonnentor Bio badyán, 25 g

  • dekorativní
  • sladké vůně
  • ideální do pečiva a kompotů
90,00 Kč (3 600,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio anýz

Sonnentor Bio anýz, 50 g

  • v chuti podobný lékořici
  • sladká a kořeněná vůně
  • velmi rozmanité použití
70,00 Kč (1 400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio hořčice žlutá - semínka

Sonnentor Bio hořčice žlutá -​ semínka, 120 g

  • pikantní
  • do marinád a ostrých omáček
  • ořechový nádech
80,00 Kč (666,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio pepř růžový - celý

Sonnentor Bio pepř růžový -​ celý, 20 g

  • nasládlá chuť
  • jemný pepřový závěr
  • připomíná plody jalovce
90,00 Kč (4 500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio galgán - mletý

Sonnentor Bio galgán -​ mletý, 35 g

  • specialita jihovýchodní Asie
  • v chuti připomíná zázvor
  • citrusové aroma
80,00 Kč (2 285,71 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio pepř bílý - celý

Sonnentor Bio pepř bílý -​ celý, Celý (35 g)

  • dlouhotrvající ostrost
  • všestranné využití
  • dávkujte střídmě
90,00 Kč (2 571,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Ajurvédská kouzelná jemná sůl

Sonnentor Ajurvédská kouzelná jemná sůl, Balení, 150 g

  • původem z pravěkého moře
  • ideální pro konzervaci potravin
  • jemná chuť
70,00 Kč (466,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio paprika ostrá - mletá

Sonnentor Bio paprika ostrá -​ mletá, 50 g

  • ručně balená
  • s certifikací Demeter
  • veganská a vegetariánská
90,00 Kč (1 800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio 12bylinná sůl

Sonnentor Bio 12bylinná sůl, 120 g

  • všestranné použití
  • příjemná chuť
  • skvělá rovnováha soli a bylinek
70,00 Kč (583,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio muškátový oříšek - celý

Sonnentor Bio muškátový oříšek -​ celý, 25 g

  • aromatická jemná vůně
  • silné koření
  • ideální do bramborových pokrmů
110,00 Kč (4 400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio chilli - mleté

Sonnentor Bio chilli -​ mleté, 40 g

  • univerzální použití
  • výrazná barva
  • lehce sladký nádech
90,00 Kč (2 250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října