Kvalitní octy a oleje

Dokonalý domácí dresink je již na dosah!

Nakupovat dle kategorií

Bestseller

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filtrovat a seřadit

    Ceny Highlights Značky Značka kvality
    Filtr

    Octy a oleje: 1 - 30 z 338 produktů

    Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Štýrský olej z dýňových semínek CHZO

    Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Štýrský olej z dýňových semínek CHZO, 1.000 ml

    • 100% čistý štýrský dýňový olej CHZO
    • 20 let nepřetržité zlaté medaile s maximálním počtem bodů
    • Gault&Millau Award 2019, 2020 a 2023
    617,90 Kč 689,00 Kč (617,90 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Steirerkraft Štýrský dýňový olej - Premium CHZO

    Steirerkraft Štýrský dýňový olej -​ Premium CHZO, 1.000 ml

    • se zárukou původu
    • plně aromatická a jemná oříšková chuť
    • ideální jako dárek
    617,90 Kč 689,00 Kč (617,90 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Josef & Hedwig Hödl Štýrský dýňový olej CHZO

    Josef & Hedwig Hödl Štýrský dýňový olej CHZO, 1000 ml

    • z těch nejlepších dýní
    • tradiční výroba
    • úžasně ořechová chuť
    584,19 Kč 659,00 Kč (584,19 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Jordan extra olivový olej

    Jordan Olivenöl Jordan extra olivový olej, 1 l

    • vysoká kvalita
    • přirozené zpracování
    • jedinečná chuť
    572,94 Kč 639,00 Kč (572,94 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Alnatura Bio jablečný ocet

    Alnatura Bio jablečný ocet, 500 ml

    • ovocný a mírně kyselý
    • přirozeně zakalený
    • bio jablka z Německa
    58,21 Kč 70,00 Kč (116,42 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Schadler Dýňový olej CHZO v dóze

    Schadler Dýňový olej CHZO v dóze, 500 ml

    • ořechová chuť
    • balení uchovávající aroma
    • 100% regionální dýňová semínka
    276,24 Kč 310,00 Kč (552,48 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    La Organic Suave bio extra panenský olivový olej

    La Amarilla de Ronda La Organic Suave bio extra panenský olivový olej, 0,50 l

    • jemně ovocný
    • vyvážené mandlové aroma
    • ideální pro rafinaci mořských ryb, salátů, paštik a dezertů
    561,70 Kč 629,00 Kč (1 123,40 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Greenomic Crema Balsamico

    Greenomic Crema Balsamico, No.1 Orange (200 ml)

    • ovocné aroma
    • vysoký obsah ovoce
    • čerstvé složky
    296,47 Kč 330,00 Kč (1 482,35 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Steirerkraft Bio štýrský dýňový olej - Premium CHZO

    Steirerkraft Bio štýrský dýňový olej -​ Premium CHZO , 1000 ml

    • 100 % čistý
    • sytě zelená barva
    • bez genetického inženýrství
    764,01 Kč 849,00 Kč (764,01 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Berghofer Farmery Štýrský dýňový olej v dóze

    Berghofer Farmery Štýrský dýňový olej v dóze, 1.000 ml

    • 100% čistý olej ze semen z prvního lisování
    • ideální na cesty
    • CHZO
    617,90 Kč 689,00 Kč (617,90 Kč / l)

    Doručení do 16. října

    Bio kokosový olej - Naturland / Fair Native

    Ölmühle Solling Bio kokosový olej -​ Naturland / Fair Native, 1 l

    • lisovaný za studena
    • jemná kokosová chuť
    • cenné přísady
    388,63 Kč 440,00 Kč (388,63 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Govinda Ajurvédské bio ghí

    Govinda Ajurvédské bio ghí, 420 g

    • s oříškovou chutí
    • považováno za jedno ze 3 nejdůležitějších rasayana
    388,63 Kč 440,00 Kč (925,31 Kč / kg)

    Doručení do 08. října

    Rudolf Lugitsch Bio štýrský olej z dýňových semínek CHZO

    Rudolf Lugitsch Bio štýrský olej z dýňových semínek CHZO, 1.000 ml

    • 100% dýňová semínka z Rakouska
    • s ořechovou vůní
    • semínka mletá v kamenném mlýně
    674,10 Kč 749,00 Kč (674,10 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Bio červený palmový olej - Naturland Fair

    Ölmühle Solling Bio červený palmový olej -​ Naturland Fair, 1 l

    • typická chuť
    • výrazná oranžová barva
    • původ: Ghana
    433,59 Kč 490,00 Kč (433,59 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Raabauer Eisvogel Bio dýňový olej

    Raabauer Eisvogel Bio dýňový olej, 1 l

    • ořechová nóta
    • silné aroma
    • nádherná barva
    696,57 Kč 779,00 Kč (696,57 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Finca La Barca Uzený olivový olej

    Finca La Barca Uzený olivový olej, 500 ml + box

    • uzený dubovým dřevem
    • s olivami Arbequina
    • kouřové nuance
    550,47 Kč 619,00 Kč

    Doručení do 08. října

    Bio panenský olej z černého kmínu - nefiltrovaný EG-Bio

    Ölmühle Solling Bio panenský olej z černého kmínu -​ nefiltrovaný EG-​Bio, 500 ml

    • hutný
    • intenzivní chuť
    • z kontrolovaného ekologického pěstování
    640,38 Kč 719,00 Kč (1 280,76 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Kiendler Štýrský dýňový olej CHZO

    Kiendler Štýrský dýňový olej CHZO, 500 ml

    • jemně pražený a ušlechtilý v chuti
    • 100% ochrana proti světlu v dóze
    • dlouhá životnost a robustní
    435,83 Kč 490,00 Kč (871,66 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Naturprodukte Fuchs Dýňový olej CHZO

    Naturprodukte Fuchs Dýňový olej CHZO, 1 l

    • kulinářská specialita
    • jedinečná chuť
    • hutný a tmavě zelený
    595,43 Kč 669,00 Kč (595,43 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Ölmühle Solling Bio panenský kokosový olej

    Ölmühle Solling Bio panenský kokosový olej, 1000 ml

    • lisovaný za studena
    • ideální alternativa k máslu
    • vysoká kvalita
    341,43 Kč 380,00 Kč (341,43 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Alnatura Bio lněný olej

    Alnatura Bio lněný olej, 250 ml

    • oříšková chuť s hořkými tóny
    • bohatý na omega-3 mastné kyseliny
    • rafinuje a ochucuje
    58,21 Kč 70,00 Kč (232,84 Kč / l)

    Doručení do 14. října

    Kürbishof Koller Štýrský dýňový olej CHZO v lahvi

    Kürbishof Koller Štýrský dýňový olej CHZO v lahvi, 1 l

    • z CHZO
    • tradiční zpracování
    • ořechové aroma
    674,10 Kč 749,00 Kč (674,10 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Rapunzel Bio olej na smažení a pečení

    Rapunzel Bio olej na smažení a pečení, 1 l

    • nejčistší slunečnicový olej
    • neutrální chuť
    • vysoce tepelně zpracovatelný
    184,08 Kč 210,00 Kč (184,08 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Arche Naturküche Bio Ume Su

    Arche Naturküche Bio Ume Su, 145 ml

    • lze použít jako ocet
    • jemně kyselá a ovocná
    • do salátových zálivek, zeleninových pokrmů a dalších jídel
    60,46 Kč 70,00 Kč (416,97 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Peranzana olivový olej v pruhovaném džbánu

    Muraglia Peranzana olivový olej v pruhovaném džbánu, 500 ml

    • ručně vyrobený a malovaný
    • elegantní ovocnost
    • s jemnými vůněmi
    1 213,56 Kč 1 349,00 Kč (2 427,12 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Alnatura Bio olej na smažení a pečení

    Alnatura Bio olej na smažení a pečení, 750 ml

    • vysoce tepelně zpracovatelný, neutrální chuť
    • ideální na vaření, pečení a smažení
    • 100% bio slunečnicová semínka
    100,91 Kč 120,00 Kč (134,55 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Kürbishof Koller Štýrský dýňový olej CHZO v dóze

    Kürbishof Koller Štýrský dýňový olej CHZO v dóze, 0,50 l

    • z CHZO
    • příchuť s vůní ořechů
    • tradiční zpracování
    366,15 Kč 410,00 Kč (732,30 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Berghofer Farmery Štýrský olej z dýňových semínek

    Berghofer Farmery Štýrský olej z dýňových semínek, 1.000 ml

    • rakouský původ
    • plná chuť
    • všestranné použití
    617,90 Kč 689,00 Kč (617,90 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Steirerkraft Štýrský jablečný ocet

    Steirerkraft Štýrský jablečný ocet, 500 ml

    • prémiová kvalita
    • skladován 3 roky
    • 5% kyselost
    195,32 Kč 220,00 Kč (390,64 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Bio olej z černého kmínu - egyptský a filtrovaný

    Ölmühle Solling Bio olej z černého kmínu -​ egyptský a filtrovaný, 500 ml

    • lisovaný za studena
    • jemná plně zralá chuť
    • ideální do orientálních pokrmů
    640,38 Kč 719,00 Kč (1 280,76 Kč / l)

    Doručení do 08. října

    Nejslavnější pár světa - olej a ocet! Dokonalá kombinace pro lahodný salát, ale také dvě nepostradatelné ingredience pro přípravu dalších pokrmů. Vyzkoušejte náš výběr vysoce kvalitních produktů, které Vás uchvátí svou rozmanitostí!