Alnatura Bio Sélection pralinkový mix, 100 g
Vybraná kolekce různých pralinek
160,00 Kč
(1 600,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- mléčná a hořká čokoláda
- bio kvalita
- na vychutnání i sdílení
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Sélection pralinkové variace spojují ty nejjemnější pralinky pro každý vkus. Mléčná a hořká čokoláda se zde setkávají mimo jiné s lískovým oříškem, karamelem a nugátem. Pralinky v bio kvalitě jsou vyrobené v Belgii a přinášejí maximální požitek v každém soustu.
| Produkt č. | MM-142147 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 4104420132627 |
| Výrobce č. | 142147 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2336 / 558 kj / kcal |
| tuk | 40 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 21 g |
| sacharidy | 40 g |
| z toho cukr | 38 g |
| vláknina | 3,4 g |
| bílkoviny | 7,8 g |
| sůl | 0,1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|