Alnatura Bio jablečné pyré s mangem, 360 g
Kvalita Naturland!
60,00 Kč
(166,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
-
-
-
Alnatura
Bioland jablečné pyré
Jen jablka, nic navíc
40,00 Kč(111,11 Kč / kg) -
Alnatura
Bio jablečné pyré s banánem
Pro všestranné využití v kuchyni
50,00 Kč(138,89 Kč / kg) -
Alnatura
Bio jablečné pyré s meruňkou
100 % ovoce a potěšení
50,00 Kč(138,89 Kč / kg) -
Alnatura
Bio kdoule-hruška ovocné pyré s banánem
Zcela bez klasického jablka
60,00 Kč(166,67 Kč / kg) -
Alnatura
Bio jablečné pyré s rybízem a malinou
100 % ovoce
60,00 Kč(166,67 Kč / kg)
Vlastnosti
- 100% obsah ovoce
- jemné a krémové
- aromatické a exotické
Popis
Vychutnejte si jemně krémové jablečné pyré od Alnatura s mangem v kvalitě Naturland! Dužina s aromatickou a exotickou chutí, 80 % jablek a 20 % manga, chutná jednoduše lahodně. Složky pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 222 / 53 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 12 g |
| z toho cukr | 11 g |
| vláknina | 1,8 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Alnatura Bio jablečné pyré s mangem (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
| 5 hvězdiček | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
2 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.