Alnatura Bio jablečné pyré s meruňkou, 360 g
100 % ovoce a potěšení
50,00 Kč
(138,89 Kč / kg, včetně 12% DPH
Příchuť:
-
-
-
-
Alnatura
Bioland jablečné pyré
Jen jablka, nic navíc
40,00 Kč(111,11 Kč / kg) -
Alnatura
Bio jablečné pyré s banánem
Pro všestranné využití v kuchyni
50,00 Kč(138,89 Kč / kg) -
Alnatura
Bio jablečné pyré s meruňkou
100 % ovoce a potěšení
50,00 Kč(138,89 Kč / kg) -
Alnatura
Bio kdoule-hruška ovocné pyré s banánem
Zcela bez klasického jablka
60,00 Kč(166,67 Kč / kg) -
Alnatura
Bio jablečné pyré s rybízem a malinou
100 % ovoce
60,00 Kč(166,67 Kč / kg)
Vlastnosti
- s jemným meruňkovým pyré
- bio kvalita
- samostatně i jako doplněk
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio jablečné pyré s meruňkou zaujme svou aromatickou chutí. Jablečné pyré je vyrobeno výhradně z ovoce. Chutná skvěle samotné, jako dezert, k mléčné rýži a mnoha dalším pokrmům.
| Produkt č. | MM-133423 |
|---|---|
| Obsah: | 360 g |
| EAN: | 4104420256040 |
| Výrobce č. | 133423 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 226 / 54 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 12 g |
| z toho cukr | 11 g |
| vláknina | 1,7 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|