Alnatura Bio jablečné pyré s rybízem a malinou, 360 g
100 % ovoce
60,00 Kč
(166,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
-
-
-
Alnatura
Bioland jablečné pyré
Jen jablka, nic navíc
40,00 Kč(111,11 Kč / kg) -
Alnatura
Bio jablečné pyré s banánem
Pro všestranné využití v kuchyni
50,00 Kč(138,89 Kč / kg) -
Alnatura
Bio jablečné pyré s meruňkou
100 % ovoce a potěšení
50,00 Kč(138,89 Kč / kg) -
Alnatura
Bio kdoule-hruška ovocné pyré s banánem
Zcela bez klasického jablka
60,00 Kč(166,67 Kč / kg) -
Alnatura
Bio jablečné pyré s rybízem a malinou
100 % ovoce
60,00 Kč(166,67 Kč / kg)
Vlastnosti
- bio kvalita
- veganské
- samostatně, jako dezert nebo jako příloha
Popis
Alnatura Bio jablečné pyré s rybízem a malinou je vyrobeno ze 100 % ovoce a zaujme aromatickou chutí rybízu a malin. Hodí se jako dezert nebo v kombinaci s rýžovým nákypem, palačinkami a mnoha dalšími pokrmy.
| Produkt č. | MM-215968 |
|---|---|
| Obsah: | 360 g |
| EAN: | 4104420240780 |
| Výrobce č. | 215968 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 222 / 53 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 11 g |
| z toho cukr | 11 g |
| vláknina | 2,2 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|