Alnatura Bio červené zelí s jablky, 400 g
Hotové za dvě minuty
50,00 Kč
(125,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- veganské
- červené zelí a jablko
- hotové za pouhé 2 minuty
Popis
Jemně dochucená příloha za pouhé 2 minuty? Žádný problém! Alnatura Bio Apfelrotkohl se připravuje z čerstvého červeného zelí a čerstvých jablek. Díky své ovocné chuti se skvěle hodí jako příloha k vydatným jídlům. Receptura je veganská.
Doporučení k přípravě:
Obsah sáčku zahřívejte v hrnci asi 2 minuty a míchejte.
| Produkt č. | MM-231823 |
|---|---|
| Obsah: | 400 g |
| EAN: | 4104420242081 |
| Výrobce č. | 231823 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 180 / 43 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 8,4 g |
| z toho cukr | 6,6 g |
| vláknina | 2 g |
| bílkoviny | 1,1 g |
| sůl | 1,1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|