Sladké a čokoládové polevy rozmanitých chutí

Dokonalý dezert!

Nechte se rozmazlovat lahodnými sladkými a čokoládovými polevami!

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Sladké a čokoládové: 15 produktů

Monin Caramel Sauce

Monin Caramel Sauce, 650 g

  • zlatohnědá a krémová
  • nejjemnější karamelové nóty
  • do kávy, koktejlů a dezertů
360,00 Kč (553,85 Kč / kg)

Doručení do 07. října

alpro Dezertní omáčka

alpro Dezertní omáčka, Vanilka (525 g)

  • na rostlinné bázi
  • jemná a krémová
  • s vitamíny
70,00 Kč (133,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Monin Coco Puree

Monin Coco Puree, 1 l

  • intenzivní kokosové aroma
  • krémová a tropická chuť
  • do koktejlů, dezertů a dalších
629,00 Kč (629,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Monin Dark Chocolate Sauce

Monin Dark Chocolate Sauce, 650 g

  • chuť hořké čokolády
  • dodává intenzivní chuť a krémovost
  • vylepšuje teplé nápoje a dezerty
310,00 Kč (476,92 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Monin Mango Puree

Monin Mango Puree, 1 l

  • typická chuť manga
  • plně aromatické a krémové
  • vylepšuje koktejly, dezerty a další
629,00 Kč (629,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Monin Passion Fruit Puree

Monin Passion Fruit Puree, 1 l

  • typická chuť maracuji
  • zaručená rychlá příprava
  • tropické tóny do koktejlů, dezertů a dalších
619,00 Kč (619,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Dr. Oetker Čokoládový topping

Dr. Oetker Čokoládový topping, 200 g

  • pro dezerty všeho druhu
  • bez konzervačních látek
  • bez barviv
80,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Monin Strawberry Puree

Monin Strawberry Puree, 1 l

  • typická jahodová příchuť vč. semínek
  • vysoce aromatické a krémové
  • do koktejlů, zmrzliny a dalších
619,00 Kč (619,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio ovocná omáčka mango

Alnatura Bio ovocná omáčka mango, 250 ml

  • bio kvalita
  • vegan
  • 77 % mangového pyré
80,00 Kč (320,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

La Gallinara Ořechová omáčka

La Gallinara Ořechová omáčka, 130 g

  • s Pecorino a Grana Padano
  • typická ligurská
  • připravena rychle
180,00 Kč (1 384,62 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belberry Malinová ovocná omáčka

Belberry Malinová ovocná omáčka, 250 ml

  • obzvláště oblíbená u dětí
  • z čerstvého ovoce
  • na mnoho dezertů
280,00 Kč (1 120,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Obsthof Neumeister Bio pikantní hrušková omáčka

Obsthof Neumeister Bio pikantní hrušková omáčka, 160 g

  • pikantně sladká chuť
  • s bílým vinným octem a kořením
  • k sýrům, ke zvěřině a dalším pokrmům
160,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belberry Ovocná omáčka z černého rybízu

Belberry Ovocná omáčka z černého rybízu, 250 ml

  • ne příliš sladká
  • i jako aperitiv
  • na rychlé dezerty
260,00 Kč (1 040,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Belberry Mango a maracuje sladká omáčka

Belberry Mango a maracuje sladká omáčka, 250 ml

  • exoticky ovocná
  • krémová konzistence
  • k bílému masu
260,00 Kč (1 040,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Monin Banana Puree

Monin Banana Puree, 1 l

  • chuť zralých banánů
  • dodává krémovitost a aroma
  • do koktejlů, zmrzliny a dalších
539,00 Kč (539,00 Kč / l)

Doručení do 14. října