Vulcano Vulcano menu
Delikatesy ze štýrské vulkanické oblasti!
VyprodánoTento produkt již není v našem obchodě nabízen
Podobné výrobky
Popis
Rustikální, křehké a šťavnaté! Toto menu inspiruje přízemními kulinářskými lahůdkami nejvyšší kvality. Vydatné masné a uzenářské výrobky ze šetrného chovu prasat, pečlivě zpracované podle sofistikovaných receptur a aromatického zrání - to je to, co představuje Vulcano Schinkenmanufaktur. Společnost Zotter zase přináší hříšně lahodné potěšení z mlsání kreativních čokolád. Tento lahodný balíček doplňují křupavá dýňová semínka, tak přírodní, jak je jen pole dokáže vyprodukovat, a mošt od specialisty na mošty Nestelberger. Dobrou chuť!
Sada obsahuje
libová kýta nakrájená na plátky a ochucená kořením (90 g) - vzdušný a aromatický, lehká pochoutka;
- pepřový salám nakrájený na plátky (90 g) - nádherně šťavnatý s jemným nádechem pepře;
- dýňová semínka natural - kousky bohaté na bílkoviny, zcela přírodní a chutné;
- Nestelberger mošt s alkoholem (0,75 litru) - osvěžující prostředek na zahnání žízně;
- čokoláda Zotter (70 g) - tento výtvor jistě vyvolá pocity štěstí.
Všechny výrobky jsou pečlivě zabaleny v reprezentativní dárkové krabičce.
Poznámky
- mošt má obsah alkoholu 7 % obj. a obsahuje siřičitany;
- v závislosti na dostupnosti se může lišit druh čokolády.
Složení
Sliced Pepper Salami
vepřové maso, sůl, 0,9 % černý pepř, koření, glukóza, Maltodextrin, Askorban sodný (E 301)[1], přírodní příchuť, extrakty z koření, prášek z červené řepy, dusitan sodný (E250)[2]
- antioxidant
- Konzervační prostředek
Může obsahovat stopy celeru. Obsahuje hořčičná semínka. Na 100 g konečného produktu je použito 148 g vepřového masa.
Sliced Pork Loin
vepřové maso, kuchyňská sůl nejodidovaná, koření, cukr, glukóza, dusitan sodný (E250)[1], dým
- Konzervační prostředek
Může obsahovat stopy hořčice a celeru.
Pumpkin Seeds, Natural
štýrská dýňová semínka, 1 % sůl
Semínka jsou přírodní.
Zotter - Happiness Chocolate
třtinový cukr[1], kakaové máslo[1], plnotučné sušené mléko[2], kakaová hmota[1], rýžový sirup[2], med[2], plnotučné sušené mléko[2], sušené odstředěné mléko[2], cukr[2], sušené odstředěné mléko[2], mandle[2], třtinový cukr[1], sójový lecitin[3], sladká syrovátka v prášku[2], kamenná sůl[2], prášek z vanilkového lusku, skořice[2], okvětní lístky růží[2], citronový prášek[2], koncentrát citronové šťávy[2], kukuřičný škrob[2], cukr[2], horská mléčná čokoláda[2] (kakaová hmota (40 % minimální obsah kakaové sušiny), kakaové máslo)
- z FairTrade, podíl FairTrade celkem: 73 % / z kontrolovaného ekologického zemědělství
- z kontrolovaného ekologického zemědělství
- emulgátor / z certifikovaného ekologického zemědělství
Může obsahovat stopy arašídů, vajec a sezamu.
Nutriční hodnoty
Sliced Pepper Salami
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1959 / 468 kj / kcal |
| tuk | 40 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 15 g |
| sacharidy | 0,7 g |
| z toho cukr | 0,7 g |
| bílkoviny | 22 g |
| sůl | 4,2 g |
Sliced Pork Loin
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 963 / 230 kj / kcal |
| tuk | 8,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,9 g |
| sacharidy | 0,8 g |
| z toho cukr | 0,8 g |
| bílkoviny | 35 g |
| sůl | 5,1 g |
Pumpkin Seeds, Natural
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2437 / 582 kj / kcal |
| tuk | 46 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 9,4 g |
| sacharidy | 2 g |
| z toho cukr | 1,4 g |
| bílkoviny | 37 g |
| sůl | 1,3 g |
Zotter - Happiness Chocolate
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2106 / 503 kj / kcal |
| tuk | 32 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 19 g |
| sacharidy | 48 g |
| z toho cukr | 44 g |
| bílkoviny | 5,3 g |
| sůl | 0,23 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Vulcano, Auersbach 26, 8330, Feldbach, Rakousko, www.vulcano.at |
|---|
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Vulcano menu (čeština)
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.