Alnatura Bio Sélection cantuccini, 150 g
Aromaticky křupavé mandlové pečivo
90,00 Kč
(600,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- špaldová mouka a mandle
- bio kvalita
- na vychutnání i sdílení
K tomu se hodí
Popis
Aromaticky křupavé bio Sélection Cantuccini od Alnatura jsou pečené dvakrát. Tyto mandlové sušenky se skvěle hodí ke kávě, v Toskánsku se ale také namáčejí do sladkého vína. Jsou ideální jak pro vlastní potěšení, tak ke sdílení.
| Produkt č. | MM-133855 |
|---|---|
| Obsah: | 150 g |
| EAN: | 4104420055285 |
| Výrobce č. | 133855 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1934 / 462 kj / kcal |
| tuk | 20 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 5,2 g |
| sacharidy | 57 g |
| z toho cukr | 25 g |
| vláknina | 5,1 g |
| bílkoviny | 11 g |
| sůl | 0,1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|