Alnatura Bio jablečný džus, přirozeně zakalený, 1 l
Přímá šťáva pro ovocný požitek
70,00 Kč
(70,00 Kč / l, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- přirozeně zakalená přímá šťáva
- bio kvalita
- samostatně nebo ředěné
K tomu se hodí
Popis
Tato nefiltrovaná bio přímá šťáva od Alnatura se získává ze šťavnatých, aromatických jablek. Protože ovocná šťáva není filtrována, je přirozeně zakalená a obsahuje mnoho složek lisovaného jablka. Vychutnat si ji můžete v každém ročním období - ať už samotnou, nebo zředěnou vodou.
| Produkt č. | MM-130054 |
|---|---|
| Obsah: | 1 l |
| EAN: | 4104420071728 |
| Výrobce č. | 130054 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
Složení
jablečná šťáva[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 184 / 44 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 11 g |
| z toho cukr | 11 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|