Alnatura Bio veganský snack paprika, 30 g
Na cesty i na malou svačinu
30,00 Kč
(1 000,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- na bázi seitanu
- zjemněno paprikou
- trvanlivé bez chlazení
Popis
Bio veganský snack Paprika od Alnatura je výrazně aromatickou alternativou pro hlad mezi jídly. Produkt je vyroben na bázi bílkovinami bohatého seitanu a je zauzený. Je skladovatelný bez chlazení, a proto ideální i na cesty.
| Produkt č. | MM-229858 |
|---|---|
| Obsah: | 30 g |
| EAN: | 40045221 |
| Výrobce č. | 229858 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace, EU/bio označení mimo EU |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby |
| Informace ke skladování: | Skladujte při pokojové teplotě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1026 / 245 kj / kcal |
| tuk | 11 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 9,3 g |
| sacharidy | 5,9 g |
| z toho cukr | 2,9 g |
| vláknina | 3,4 g |
| bílkoviny | 29 g |
| sůl | 1,8 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|