Alnatura Bio vídeňské párky, ve skle, 390 g
Jemně zauzené
120,00 Kč
(666,67 Kč / kg Pevný podíl, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- maso z německa
- 6 kusů ve sklenici
Popis
Kombinace vybraného koření, masa z Německa a uzení nad bukovým dřevem dodává Alnatura Bio vídeňským párkům ve sklenici jejich charakteristickou chuť. Iniciativa „Spravedlivé ceny pro lepší welfare zvířat“ podporuje farmářky a farmáře férovým odměňováním, aby se posílila péče o dobré životní podmínky zvířat.
Doporučení k přípravě:
Přiveďte tekutinu ze sklenice k varu. Párky nechte 5 minut táhnout - nevařit!
| Produkt č. | MM-229447 |
|---|---|
| Obsah: | 390 g |
| EAN: | 4104420237537 |
| Výrobce č. | 229447 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | M - hořčici |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
68 % vepřové maso[1], voda, 9 % hovězí maso[1], mořská sůl, koření[1] (pepř[1], zázvor[1], muškát[1], paprika[1], kmín[1], fenykl[1], česnek[1], kurkuma (Curcuma longa)[1], cibule[1]), citronová kůra[1], pastinák[1], stabilizátor (citrát trisodný), cukr[1], přírodní střívko, kouřové aroma z bukového dřeva
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1143 / 273 kj / kcal |
| tuk | 25 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 10 g |
| z toho nenasycené mastné kyseliny | 0,5 g |
| sacharidy | 0 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 12 g |
| sůl | 1,6 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|