Kvalitní octy a oleje

Dokonalý domácí dresink je již na dosah!

Nakupovat dle kategorií

Bestseller

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filtrovat a seřadit

    Ceny Highlights Značky Značka kvality
    Filtr

    Octy a oleje: 1 - 30 z 338 produktů

    Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Štýrský olej z dýňových semínek CHZO

    Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Štýrský olej z dýňových semínek CHZO, 1.000 ml

    • 100% čistý štýrský dýňový olej CHZO
    • 20 let nepřetržité zlaté medaile s maximálním počtem bodů
    • Gault&Millau Award 2019, 2020 a 2023
    689,00 Kč (689,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Steirerkraft Štýrský dýňový olej - Premium CHZO

    Steirerkraft Štýrský dýňový olej -​ Premium CHZO, 1.000 ml

    • se zárukou původu
    • plně aromatická a jemná oříšková chuť
    • ideální jako dárek
    689,00 Kč (689,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Josef & Hedwig Hödl Štýrský dýňový olej CHZO

    Josef & Hedwig Hödl Štýrský dýňový olej CHZO, 1000 ml

    • z těch nejlepších dýní
    • tradiční výroba
    • úžasně ořechová chuť
    659,00 Kč (659,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Jordan extra olivový olej

    Jordan Olivenöl Jordan extra olivový olej, 1 l

    • vysoká kvalita
    • přirozené zpracování
    • jedinečná chuť
    639,00 Kč (639,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Schadler Dýňový olej CHZO v dóze

    Schadler Dýňový olej CHZO v dóze, 500 ml

    • ořechová chuť
    • balení uchovávající aroma
    • 100% regionální dýňová semínka
    310,00 Kč (620,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    La Organic Suave bio extra panenský olivový olej

    La Amarilla de Ronda La Organic Suave bio extra panenský olivový olej, 0,50 l

    • jemně ovocný
    • vyvážené mandlové aroma
    • ideální pro rafinaci mořských ryb, salátů, paštik a dezertů
    629,00 Kč (1 258,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Alnatura Bio jablečný ocet

    Alnatura Bio jablečný ocet, 500 ml

    • ovocný a mírně kyselý
    • přirozeně zakalený
    • bio jablka z Německa
    70,00 Kč (140,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Steirerkraft Bio štýrský dýňový olej - Premium CHZO

    Steirerkraft Bio štýrský dýňový olej -​ Premium CHZO , 1000 ml

    • 100 % čistý
    • sytě zelená barva
    • bez genetického inženýrství
    849,00 Kč (849,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Greenomic Crema Balsamico

    Greenomic Crema Balsamico, No.1 Orange (200 ml)

    • ovocné aroma
    • vysoký obsah ovoce
    • čerstvé složky
    330,00 Kč (1 650,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Berghofer Farmery Štýrský dýňový olej v dóze

    Berghofer Farmery Štýrský dýňový olej v dóze, 1.000 ml

    • 100% čistý olej ze semen z prvního lisování
    • ideální na cesty
    • CHZO
    689,00 Kč (689,00 Kč / l)

    Doručení do 15. října

    Naturprodukte Fuchs Dýňový olej CHZO

    Naturprodukte Fuchs Dýňový olej CHZO, 1 l

    • kulinářská specialita
    • jedinečná chuť
    • hutný a tmavě zelený
    628,51 Kč 669,00 Kč (628,51 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Bio kokosový olej - Naturland / Fair Native

    Ölmühle Solling Bio kokosový olej -​ Naturland / Fair Native, 1 l

    • lisovaný za studena
    • jemná kokosová chuť
    • cenné přísady
    440,00 Kč (440,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Govinda Ajurvédské bio ghí

    Govinda Ajurvédské bio ghí, 420 g

    • s oříškovou chutí
    • považováno za jedno ze 3 nejdůležitějších rasayana
    440,00 Kč (1 047,62 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Rudolf Lugitsch Bio štýrský olej z dýňových semínek CHZO

    Rudolf Lugitsch Bio štýrský olej z dýňových semínek CHZO, 1.000 ml

    • 100% dýňová semínka z Rakouska
    • s ořechovou vůní
    • semínka mletá v kamenném mlýně
    749,00 Kč (749,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Finca La Barca Uzený olivový olej

    Finca La Barca Uzený olivový olej, 500 ml + box

    • uzený dubovým dřevem
    • s olivami Arbequina
    • kouřové nuance
    619,00 Kč

    Doručení do 07. října

    Bio červený palmový olej - Naturland Fair

    Ölmühle Solling Bio červený palmový olej -​ Naturland Fair, 1 l

    • typická chuť
    • výrazná oranžová barva
    • původ: Ghana
    490,00 Kč (490,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Raabauer Eisvogel Bio dýňový olej

    Raabauer Eisvogel Bio dýňový olej, 1 l

    • ořechová nóta
    • silné aroma
    • nádherná barva
    779,00 Kč (779,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Bio panenský olej z černého kmínu - nefiltrovaný EG-Bio

    Ölmühle Solling Bio panenský olej z černého kmínu -​ nefiltrovaný EG-​Bio, 500 ml

    • hutný
    • intenzivní chuť
    • z kontrolovaného ekologického pěstování
    719,00 Kč (1 438,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Kiendler Štýrský dýňový olej CHZO

    Kiendler Štýrský dýňový olej CHZO, 500 ml

    • jemně pražený a ušlechtilý v chuti
    • 100% ochrana proti světlu v dóze
    • dlouhá životnost a robustní
    490,00 Kč (980,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Ölmühle Solling Bio panenský kokosový olej

    Ölmühle Solling Bio panenský kokosový olej, 1000 ml

    • lisovaný za studena
    • ideální alternativa k máslu
    • vysoká kvalita
    380,00 Kč (380,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Kürbishof Koller Štýrský dýňový olej CHZO v lahvi

    Kürbishof Koller Štýrský dýňový olej CHZO v lahvi, 1 l

    • z CHZO
    • tradiční zpracování
    • ořechové aroma
    749,00 Kč (749,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Rapunzel Bio olej na smažení a pečení

    Rapunzel Bio olej na smažení a pečení, 1 l

    • nejčistší slunečnicový olej
    • neutrální chuť
    • vysoce tepelně zpracovatelný
    210,00 Kč (210,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Peranzana olivový olej v pruhovaném džbánu

    Muraglia Peranzana olivový olej v pruhovaném džbánu, 500 ml

    • ručně vyrobený a malovaný
    • elegantní ovocnost
    • s jemnými vůněmi
    1 349,00 Kč (2 698,00 Kč / l)

    Doprava zdarma do 07. října

    Naturprodukte Fuchs Dýňový olej CHZO v dóze

    Naturprodukte Fuchs Dýňový olej CHZO v dóze, 1 l

    • silná chuť
    • 100 % z dýňových semínek
    • na zdobení a ke zjemnění
    616,64 Kč 659,00 Kč (616,64 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Arche Naturküche Bio Ume Su

    Arche Naturküche Bio Ume Su, 145 ml

    • lze použít jako ocet
    • jemně kyselá a ovocná
    • do salátových zálivek, zeleninových pokrmů a dalších jídel
    70,00 Kč (482,76 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Alnatura Bio lněný olej

    Alnatura Bio lněný olej, 250 ml

    • oříšková chuť s hořkými tóny
    • bohatý na omega-3 mastné kyseliny
    • rafinuje a ochucuje
    70,00 Kč (280,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Berghofer Farmery Štýrský olej z dýňových semínek

    Berghofer Farmery Štýrský olej z dýňových semínek, 1.000 ml

    • rakouský původ
    • plná chuť
    • všestranné použití
    689,00 Kč (689,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Arche Naturküche Genmai Su bio rýžový ocet

    Arche Naturküche Genmai Su bio rýžový ocet, 250 ml

    • kyselost 5,2 %
    • jemně nakyslá chuť
    • ideální na sushi rýži
    130,00 Kč (520,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Kürbishof Koller Štýrský dýňový olej CHZO v dóze

    Kürbishof Koller Štýrský dýňový olej CHZO v dóze, 0,50 l

    • z CHZO
    • příchuť s vůní ořechů
    • tradiční zpracování
    410,00 Kč (820,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Steirerkraft Štýrský jablečný ocet

    Steirerkraft Štýrský jablečný ocet, 500 ml

    • prémiová kvalita
    • skladován 3 roky
    • 5% kyselost
    220,00 Kč (440,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Nejslavnější pár světa - olej a ocet! Dokonalá kombinace pro lahodný salát, ale také dvě nepostradatelné ingredience pro přípravu dalších pokrmů. Vyzkoušejte náš výběr vysoce kvalitních produktů, které Vás uchvátí svou rozmanitostí!