Velikonoční kulinářské speciality

Darujte radost!

Velikonoční kulinářské speciality z Piccantino.

Filtrovat a seřadit

Ceny Highlights Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Velikonoční brunch: 1 - 30 z 154 produktů

SteirerKren Štýrský křen

SteirerKren Štýrský křen, 100 g

  • pěstování, zpracování, plnění ve Štýrsku
  • chutná jako čerstvě nastrouhaný
  • bez dalších zvýrazňovačů chuti
70,00 Kč (700,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lady Joseph Krekry s lanýži a olivovým olejem

Lady Joseph Krekry s lanýži a olivovým olejem, 100 g

  • s černými lanýži
  • chutné a křupavé
  • vegan
130,00 Kč (1 300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

LieblingsKren křen

LieblingsKren LieblingsKren křen, 500 g

  • vždy jako čerstvě nastrouhaný
  • volná struktura
  • dlouhá výdrž
210,00 Kč (420,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Piccolo sladkokyselé okurky

STAUD‘S Piccolo sladkokyselé okurky, 580 ml

  • úžasně křupavé
  • nakládané sladkokyselé
  • specialita
140,00 Kč (466,67 Kč / kg Hmotnost pevného podílu)

Doručení do 07. října

Schadler Škvarky

Schadler Škvarky, cca 200-​250 g (200 g)

  • 100% vepřový špek
  • jemně solené
  • připraveny ke konzumaci i dalšímu zpracování
210,00 Kč (1 050,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Nakrájené prosciutto zrající 15 měsíců, 2+1 zdarma

Vulcano Nakrájené prosciutto zrající 15 měsíců, 2+1 zdarma, 2+1 zdarma

  • aromatické a jemné
  • nakrájené a připravené k podávání
  • nejlepší kvalita z Vulkanlandu
284,71 Kč 516,21 Kč (94,90 Kč / ks)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Jemné sladkokyselé feferonky

STAUD‘S Jemné sladkokyselé feferonky, 580 ml

  • 100% z Rakouska
  • jemná chuť
  • univerzální
140,00 Kč (608,70 Kč / kg Hmotnost pevného podílu)

Doručení do 07. října

Frierss Sasaka - sekaná původem z Korutan

Frierss Sasaka -​ sekaná původem z Korutan, 150 g

  • vyrobeno z těch nejlepších surovin
  • jemné pepřové a česnekové nóty
  • dle tradiční receptury
80,00 Kč (533,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio krém Toskana

Alnatura Bio krém Toskana, 180 g

  • pikantní středomořská chuť
  • obsahuje slunečnicová semínka a bylinky
  • 100% vegan, ze 100% ekologického zemědělství
60,00 Kč (333,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Zwergenwiese Bio pomazánka s křenem

Zwergenwiese Bio pomazánka s křenem, 180 g

  • jemně pikantní
  • zvláště krémová
  • všestranné použití
80,00 Kč (444,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio okurky, neslazené

Alnatura Bio okurky, neslazené, 670 g

  • klasická lahůdka
  • s lihovým octem, bylinkami a kořením
  • ideální do salátů, rohlíků atd.
110,00 Kč (164,18 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Sladkokyselé žampiony

STAUD‘S Sladkokyselé žampiony, 314 ml

  • typická vídeňská chuť
  • neodolatelné
  • univerzální
140,00 Kč (823,53 Kč / kg Hmotnost pevného podílu)

Doručení do 07. října

Zwergenwiese Bio bazalková pomazánka

Zwergenwiese Bio bazalková pomazánka, 180 g

  • chutná a čerstvá
  • vynikající také jako dresink
80,00 Kč (444,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Zwergenwiese Bio pomazánka s červenou řepou a křenem

Zwergenwiese Bio pomazánka s červenou řepou a křenem, 180 g

  • sladká a slaná
  • zvláště krémová
  • svěží chuť
80,00 Kč (444,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Červený tuňák v bio extra panenském olivovém oleji "Sicilia IGP" - filety

Testa Červený tuňák v bio extra panenském olivovém oleji "Sicilia IGP" -​ filety, 320 g

  • pevné aromatické filety
  • extra panenský bio olivový olej
  • ideální jako předkrm
819,00 Kč (2 559,38 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Galup Lískovo-kakaový krém

Galup Lískovo-​kakaový krém, 200 g

  • obzvláště krémový
  • jemná lísková příchuť
  • jemná kakaová chuť
276,04 Kč 400,00 Kč (1 380,20 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Sladkokyselý česnek

STAUD‘S Sladkokyselý česnek, 228 ml

  • lahodný
  • k obloženým talířům
  • s těmi nejlepšími ingrediencemi
130,00 Kč (1 000,00 Kč / kg Hmotnost pevného podílu)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Podzimní feferonky - jemné

STAUD‘S Podzimní feferonky -​ jemné, 580 ml

  • s vynikajícími ingrediencemi
  • jemná chuť
  • pro gurmány
160,00 Kč (695,65 Kč / kg Hmotnost pevného podílu)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio pomazánka se zahradními bylinkami

Alnatura Bio pomazánka se zahradními bylinkami, 180 g

  • s jemnými bylinkami
  • jako pomazánka nebo dip
  • jemně pikantní chuť
60,00 Kč (333,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Kořeněné sladkokyselé okurky

STAUD‘S Kořeněné sladkokyselé okurky, 580 ml

  • tradiční receptura
  • s těmi nejlepšími ingrediencemi
  • lahodné
110,00 Kč (366,67 Kč / kg Hmotnost pevného podílu)

Doručení do 07. října

Zwergenwiese Bio malá pomazánka s křenem

Zwergenwiese Bio malá pomazánka s křenem, 50 g

  • vegan a bez lepku
  • příjemná kořenitost
  • jako pomazánka nebo dip
40,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Frierss Telecí játra s lanýži

Frierss Telecí játra s lanýži, 200 g

  • roztíratelná
  • vybrané ingredience
  • exkluzivní receptura
120,00 Kč (600,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Schadler Škvarkové sádlo

Schadler Škvarkové sádlo, 220 g

  • krémové, křupavé a vydatné
  • ze 100% vepřového masa
  • ideální na tmavé pečivo
130,00 Kč (590,91 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio veganské cibulové sádlo

Alnatura Bio veganské cibulové sádlo, 150 g

  • rostlinný tuk, restovaná cibule a jablko
  • lahodné a rustikální
  • k pomazání a smažení
70,00 Kč (466,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Frierss Zámecká slanina

Frierss Zámecká slanina, 200 g

  • nejlepší místní vepřové maso
  • jemná aromatická chuť
  • uzená na bukovém dřevě
190,00 Kč (950,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Stastnik Heurigenstangerl klobásky

Stastnik Heurigenstangerl klobásky, 70 g

  • klasické
  • ideální na cesty
  • s vepřovým masem
50,00 Kč (714,29 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Sladkokyselé feferonky - pálivé

STAUD‘S Sladkokyselé feferonky -​ pálivé, 580 ml

  • vynikající ingredience
  • 100% z Rakouska
  • neodolatelně pikantní
140,00 Kč (608,70 Kč / kg Hmotnost pevného podílu)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Kyselé okurky

STAUD‘S Kyselé okurky, 314 ml

  • na svačinu i k vaření
  • jemně kyselá chuť
  • s těmi nejlepšími ingrediencemi
100,00 Kč (625,00 Kč / kg Hmotnost pevného podílu)

Doručení do 07. října

Bio rozčtvrcené artyčoky ve slaném nálevu

Rapunzel Bio rozčtvrcené artyčoky ve slaném nálevu, 200 g

  • na slunci vyzrálé
  • jemné a aromatické
  • nakládané ve vodě, octu a soli
130,00 Kč (650,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio lilkový krém

Alnatura Bio lilkový krém, 180 g

  • aromatický a kořeněný
  • se středomořskou příchutí
  • jako základ pomazánky, dipu nebo omáčky
60,00 Kč (333,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října